Loading color scheme

Hodinky jako praktický doplněk: Pozvedněte svůj styl

shutterstock1326206819 Náramkové hodinky sloužily především jako ukazatel času, v této době je z nich však módní doplněk, kterým ozvláštníte svůj outfit. Vzhledem k široké nabídce hodinek může být složité si vybrat, rozhodovat byste se měli hlavně podle toho, k čemu hodinky chcete nosit.

Darujte stylové hodinky Timewood s osobním přáním. Co třeba k Vánocům?

TimewoodDresic1890K Vánoce se kvapem blíží a je nejvyšší čas přemýšlet, čím uděláte letos radost svým blízkým. Co třeba stylové hodinky od české značky Timewood? Hodí se jak pro něj, tak pro ni. Nové modely zaujmou nejen svým originálním designem a použitím přírodních materiálů, ale také svojí hmotností. Pokud má být dárek opravdu osobní, pak pro vás Timewood vygravíruje přání na míru.

Hodinky jako umělecké dílo

shutterstock243848047 Máte vytříbený vkus a vždy jste si přáli mít něco, co jen tak někdo jiný nemá. To může být v dnešní době docela problém – v době, kdy je všeho dostatek. Přece jen existují značky, které se vyznačují svým vytříbeným vkusem a tvorbou, která nás dostane do údivu.

BIGBRANDS – TIK TAK TIK TAK

PhilipWatch15990Kc Pro člověka moderní doby je přesný čas nutností. Určování času ušlo dlouhou cestu od výpočtů podle Slunce a hvězd, přes obrovské mechanické stroje, kyvadla, orloje, k hodinkám do kapes a na zápěstí. Jedny z prvních náramkových hodinek vyrobila v roce 1904 firma Cartier pro brazilského letce Santos-Dumonta, kterému kapesní připadaly nepraktické. K jejich rychlému rozšíření pak došlo během první světové války. Dnes jsou náramkové hodinky nezbytnou součástí naší uspěchané doby. Navíc se z nich stal módní doplněk, který může krásně doladit váš styl. Vyrábějí se z různých materiálů, v rozličných tvarech a designech, od levných kolíčkových až po velmi drahé a technicky dokonalé strojky. Analogové nebo digitální, klasické versus sportovní, nebo dokonce „chytré“ s různými dalšími funkcemi. Určitě máte několikery, které se hodí pro různé příležitosti.

CHYTRÉ HODINKY KRONABY

Kronaby Nevypadají na to, ale jsou to hodinky pro 21. století. Švédské značce Kronaby se podařilo propojit klasický ciferník – bez displeje jen s ručičkami – s chytrým telefonem. Hodinky umí například vibracemi nenápadně upozornit na spousty věcí – když volá někdo důležitý, blíží se termín schůzky atp. Notifikace si rychle oblíbíte, jsou skvělé, když nechcete, aby vám hlasitě vibroval telefon na pracovním stole. A pokud nosíte telefon třeba v batohu nebo tašce, můžete s nimi ovládat hudební přehrávač. Také je lze použít jako spoušť fotoaparátu, nebo s jejich pomocí najít auto na parkovišti. Ale povedou vás i ke zvýšení kondice, vibracemi vás upozorní, že už hodinu sedíte a je načase se prokrvit pohybem, nebo vás pochválí, že jste ušli stanovený počet kroků. Aplikace je k dispozici pro systémy Android a iOS a podporuje Facebook, Instagram, Messenger, Skype, Gmail, Snapchat, Viber nebo WhatsApp.

Nová kolekce hodinek Komono The Gold White – ušlechtilá zlatá klasika v moderním provedení

image004 Komono, belgická značka hodinek, slunečních brýlí a brýlových obrub, představuje novou kolekci hodinek The Gold White - klasiku zlato-bílé kombinace ve svěží moderní formě s precizním zpracováním. Každý z modelů The Gold White přináší ladný mix minimalistických linií a tvarů v ušlechtilé zlaté s bílým ciferníkem, celek esteticky dotváří a ozvláštňují výraznější textury pásku a detaily indexace.

VALENTÝNSKÝ TIP OD BIGBRANDS

{phocagallery view=category|categoryid=2408|imageid=8234|float=left}Každoroční dilema zda slavit „komerční a importovaný“ svátek zamilovaných – sv. Valentýn – je po roce zpět. Podle průzkumů ho již slaví 6 z 10 Čechů, což je stejně jako Američanů, kteří ale v průměru utratí 6x více, asi 150 dolarů, tj. přes 3000 korun. Výmluvy na to že jste tradicionalista a slavíte „náš český“ 1. máj už prostě nezaberou.

Nové hodinky Komono Slate – co kus, to originál aneb stylový hi-tech návrat do doby kamenné

{phocagallery view=category|categoryid=2330|imageid=7860|float=left}Komono, belgická značka hodinek, slunečních brýlí a brýlových obrub, představuje unikátní řadu hodinek Komono Slate s efektním využitím přírodní břidlice. Břidlicí je potažený jak ciferník, tak pásek, a díky tomu je každý kus klasických modelů Komono Lewis, Harlow a Orson z kolekce Slate naprostý originál.

Tommy Hilfiger: Klasické retro přinášejí Klenoty Aurum

{phocagallery view=category|categoryid=2041|imageid=6613|float=left}Klenoty Aurum vám nyní přinášejí překrásnou novou kolekci Tommy Hilfiger , jejímž mottem je klasické retro. Luxusní, funkční a velmi ženské hodinky Luxe Layering jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli a svojí čočkou připomínají lodní kompas. Ciferník sunray je jako políbený sluncem, hodinky jsou k dostání v barvách růžového zlata a ušlechtilé oceli. Tommy se v nové kolekci inspiroval transatlantickou výpravou ve 20. letech minulého století a zvolil řadu klasických detailů, které pojal moderně. Novou ambasadorkou značky je navíc supermodelka GIGI Hadid. Ta spolupracovala i na nové kolekci, která zahrnuje klasické modely s námořními i vojenskými prvky.

Movado přetvořily legendární design: seznamte se s Edge

{phocagallery view=category|categoryid=2030|imageid=6595|float=left}Klenoty Aurum, jako jediný oficiální distributor pro Českou republiku, exkluzivně přinášejí novou verzi legendárního designu Movado, vytvořenou ve spolupráci se světoznámým průmyslovým deignérem Yves Béharem. Ten přetvořil tolik oceňovaný Ciferník Museum. Výsledkem je jedinečný, minimalistický celek.

Juicy Couture: klasika Jetsetter v novém od Klenot Aurum

{phocagallery view=category|categoryid=1993|imageid=6442|float=left}Klenoty Aurum přinášejí aktuální kolekci originální hollywoodské společnosti Juicy Couture a její novou verzi legendárních Jetsetter.

Tři nové modely mají moderní silikonové řemínky, v barvách se mimo bílé objevuje i výrazná oranžovočervená, která je letošním tónem v kolekcích světových návrhářů. Jednoduchý ciferník s logem korunky na dvanáctce je ozdoben originálním potiskem květinového motivu: Marina Floral, Tradewinds Patchwork (větry rovníku) a Matisse Floral se zřetelnou inspirací slavným malířem. Mimo zlaté barvy se opět objevuje výrazná oranžovočervená, nazývaná ‚fire‘.

Emporio Armani: Light od Klenot Aurum

Klenoty Aurum přinášejí novou kolekci lídra italského stylu: hodinky Light od Emporio Armani. Light skutečně dostávají svému názvu, nejen, že jsou vyrobené z ultra moderních, lehkých materiálů jako je plast na pouzdře a guma na řemínku, ale především jsou lehce průsvitné a v úžasných studených či mořských barvách: azurová, ocelově šedá, blankytná a bílá. Navíc, v unisexovém designu, jsou tou nejlepší a nejoriginálnější luxusní novinkou. Light – to je nekonvenční luxus od Klenot Aurum.

Jaké jsou nejnovější trendy v designech hodinek? Jak vypadá italská elegance a styl? Berucci.

{phocagallery view=category|categoryid=1980|imageid=6400|float=left}Klenoty Aurum se mohou pyšnit další novinkou ve svém portfoliu. Jsou jí hodinky vlastní značky Berucci. Kolekce dámských a pánských hodinek je navrhovaná na základě dlouholetých zkušeností odborníků společnosti a vystihuje aktuální módní trendy. Navíc, všechny modely jsou dostupné v atraktivní ceně, 1990 Kč.

Jak se nejlépe starat o hodinky

{phocagallery view=category|categoryid=1933|imageid=6331|float=left}Hodinky jsou nejen praktickým doplňkem, ale často nám slouží také jako módní šperk, který nosíme po celý den za všech možných okolností. Pokud chceme, aby nám hodinky dělaly spolehlivého partnera 24 hodin denně po sedm dní v týdnu, je důležité o ně umět správně pečovat, protože vhodnou údržbou můžeme prodloužit životnost hodinek i o několik let.

Značka HAMILTON se vrací na filmová plátna ve filmu Ridleyho Scotta The Martian

{phocagallery view=category|categoryid=1831|imageid=6012|float=left}Distribuční společnost 20th Century Fox uvádí do kin nový film slavného režiséra Ridleyho Scotta nazvaný The Martian, ve kterém se objeví 4 modely hodinek HAMILTON. Dosud značka figurovala na filmovém plátně ve více než 400 filmech hollywoodské, evropské, ruské i čínské produkce, včetně kasovních trháků 2001: A Space Odyssey od Stanleyho Kubricka, I am Legend, Men in Black nebo Interstellar.

Emporio Armani Holiday od Klenot Aurum

{phocagallery view=category|categoryid=1822|imageid=5991|float=left}Klenoty Aurum přináší novou kolekci hodinek Emporio Armani Fall/Holiday 2015. Inovativní design je v ní umně propleten s "novou interpretací zavedených stylů," které značce pomohly ke slávě. Neodmyslitelným designem jsou tak například klasické dámské hodinky se čtverhranným ciferníkem a kovovým náramkem, které jsou samy o sobě ikonou.