Loading color scheme

Juicy Couture: klasika Jetsetter v novém od Klenot Aurum

{phocagallery view=category|categoryid=1993|imageid=6442|float=left}Klenoty Aurum přinášejí aktuální kolekci originální hollywoodské společnosti Juicy Couture a její novou verzi legendárních Jetsetter.

Tři nové modely mají moderní silikonové řemínky, v barvách se mimo bílé objevuje i výrazná oranžovočervená, která je letošním tónem v kolekcích světových návrhářů. Jednoduchý ciferník s logem korunky na dvanáctce je ozdoben originálním potiskem květinového motivu: Marina Floral, Tradewinds Patchwork (větry rovníku) a Matisse Floral se zřetelnou inspirací slavným malířem. Mimo zlaté barvy se opět objevuje výrazná oranžovočervená, nazývaná ‚fire‘.


Podle Juicy Couture je v každém dni aspoň špetka luxusu, jen ji musíme objevit. Svěží a barevné, luxusní i třpytivé, robustní, a nepřehlédnutelné. Takové jsou hodinky Juicy Couture. I nejnovější kolekce Jetsetter je inspirována nevšedním životem plným hravosti. Jet-setter je totiž někdo, kdo vede život plní luxusu. Někdo, kdo často cestuje a zná trendy. Pro koho je život zábavou. Vstupte do světa Los Angeles... Od Klenot Aurum.

Juicy Couture je „Hollywoodská naivka“

Glamouros odkaz živoucnosti Los Angeles, který vdechuje vtip každému dni. Návrhy Juicy Couture nepřestávají překvapovat ve všech svých designech hodinek pro ženy, i doplňcích určených pro ženy a dívky. Hollywood Ingenue, neboli Hollywoodská naivka. Juicy Couture pochází z Hollywoodu, kde se také nachází nejvíc kamenných obchodů, pro svůj neopakovatelný nadhled si je ale oblíbili zákazníci po celém světě – prodávají se v 60 zemích světa včetně Evropy, Asie, Latinské Ameriky a Středního východu. Seženete v síti prodejen Klenoty Aurum.

Jukněte také na další zajímavé a designové hodinky.

{phocagallery view=category|categoryid=1993|limitstart=0|limitcount=0}