Loading color scheme

Ikonická designová kolekce La Boule se po půl století vrací v moderním hávu

LuxurytableczVILLEROY--BOCH-LA-BOULE-ERN-JDELN-SADA-5930-K---image Když designérka Helena von Boch před padesáti lety tvořila kolekci La Boule, nejspíš netušila, že jí pod rukama vzniká kousek, který se zařadí do designové síně slávy a že se nádobí stane součástí DNA značky Villeroy & Boch. Po půl století se La Boule znovu hlásí o slovo. Nyní je kolekce k dostání v nových černobílých kombinacích. Zůstal jí však geniální nápad a precizní zpracování.

Osvěžující nápoje do horkých letních dnů

drinks-25784461920 Je mnoho způsobů, jak zvládat horké letní počasí, a tím nejdůležitějším je pravidelný pitný režim. Ať už ležíte u bazénu na zahradě nebo trávíte dlouhé večery na terase, výborným společníkem budou svěží limonády a další nápoje, které vás příjemně ochladí. Vychutnejte si hit posledních let – ledovou fermentovanou kávu!

Bambusové organické náplasti PATCH™ Strips: Verze s aktivním uhlím, aloe vera a i s hravým motivem pandy pro děti!

Patch-Strips-pro-deti-222-Kc Organické náplasti PATCH™ jsou přirozeným přístupem k péči o rány. Je to první řešení na světě pro organickou, hypoalergenní a biologicky rozložitelnou péči o rány. Jsou vyrobeny ze 100% certifikovaných měkkých organických bambusových vláken s jemným samolepícím lepidlem (PSA), neobsahují dráždivé chemikálie a jsou kombinované s přírodními prvky jako je aktivní uhlí, aloe vera a kokosový olej. Všechny přidané ingredience jsou přírodní prvky, u kterých jsou dlouhodobě prokázány uklidňující účinky a pomáhají při hojení ran. Jedinečné ekologické náplasti PATCH™ byly vymyšleny jako vhodná ochrana pro všechny typy pokožky, jako citlivá a přirozená alternativa péče o rány.

Apartmány a Cafe Dačický: nová kapitola v sedm století staré historii kutnohorského domu

20-20-dacicky-Exterier Před pěti lety navrhla architektka Tereza Komárková přestavbu přízemí historického domu v Kutné Hoře na kavárnu. Teď pro stejné investory upravila též první patro a půdu na obytné podkroví a apartmány. Pod jménem Dačický tak vznikl celistvý projekt, v němž se potkává bohatá historie domu, současná estetika a smysl pro pohodlí.

Letní pohoda s prémiovými šumivými víny

anna-codorniu-love Prosluněné horké letní dny si říkají o lahodné osvěžení kvalitním šumivým vínem. Vychutnejte si nezapomenutelné chvíle s nachlazeným proseccem z dílny moderního vinařství San Venanzio či elegantní tradiční španělskou cavou Codorníu.

BE NICE - DO ŠKOLY

BeNicesesityskupina3 Také milujete ten pocit, když otevřete nový čistý blok a začnete do něj psát? České ekologické papírnictví BE NICE rozhodně ano, a proto připravilo nejen pro všechny školáky a studenty, ale i pro všechny milovníky papíru, edici DO ŠKOLY.

Zákaz milování během dne, bouřky či sex iniciovaný klopýtnutím aneb 5 neobvyklých sexuálních praktik z celého světa

lightning-10564191920 Sex a erotika jsou staré jako lidstvo samo a jsou pevně zakořeněny v kulturách po celé zeměkouli. To ovšem neznamená, že na ně lidé všude nahlížejí stejně. Co je pro jedny podivné či zcela tabu, může být pro jiné naprosto běžnou součástí milostného života. Pojďte se s námi podívat na některé z neobvyklých praktik spojených se sexem, erotikou či partnerským životem.

Připravte si osvěžující letní koktejly z vína

Teove-pokuen Léto je časem garden party a grilování. Pokud patříte mezi ty, kteří pro své blízké s nadšením připravují podobná setkání, máme pro vás inspiraci na osvěžující koktejly z vína. Jsou výborné, snadné na přípravu, a navíc jen lehce alkoholické, což vaši hosté obzvlášť v parných dnech ocení.

VYZRAJTE NA MENOPAUZU DÍKY ÚČINNÝM PŘÍRODNÍM LÁTKÁM

photo-of-woman-sitting-on-grass-during-golden-hour-4640845 Ve věku, kdy si každá žena po všech životních zkušenostech přeje klid, přichází jedno z nejnáročnějších období – menopauza. Namísto duševní pohody a fyzické harmonie přichází výkyvy nálad, nadměrné pocení, problémy se spánkem a řada dalších vedlejších projevů hormonálních změn, které klimakterium provází. Pokud patříte mezi ty, které by se rády vyhnuly hormonální terapii, vsaďte na přírodní cestu!

Hýčkejte si vzpomínky v ručně vyráběných fotoalbech od papelote

Papelotefotoalba Léto bývá plné zážitků a když skončí, zůstanou po něm vzpomínky, které by vydaly často na celou knihu. Nenechte je vyšumět do ztracena a uchovejte si ty nejkrásnější z nich v papírových fotoalbech od českého papírnictví papelote. Vzpomínání se tak stane vybranou slavnostní událostí a s každou další stránkou se budete moci přesvědčit, jak je život krásný.

Sexuální život Čechů koronavirus příliš neovlivnil. Více experimentovali mladí, starší lidé omezili líbání

5 Pandemie koronaviru se na milostném životě Čechů nikterak výrazně neprojevila. Ačkoliv si skoro třetina lidí pochvalovala, že během nouzového stavu trávila s partnerem více času, sexuální život se pro 81 procent Čechů a Češek nijak nezměnil. Více experimentů a nové sexuální pomůcky zkoušeli zejména mladí od 18 do 25 let, lidé od 54 do 65 let naopak nejvíce ze všech věkových kategorií z preventivních důvodů omezili líbání. Vyplývá to z nového průzkumu, který si nechal zpracovat sexshop Ruzovyslon.cz na vzorku více než tisícovky lidí.

Vycestujte na dovolenou v kabrioletu! Jak na to radí HoppyGo.

cabrioletb Platforma pro sdílení aut HoppyGo nabízí přes 1 800 vozů, a kromě obytných karavanů, sportovních kupé a dalších speciálů také více než 30 kabrioletů. K dispozici jsou i modely jako Ford Mustang, BMW Z4, Mercedes SLK nebo zábavné zadokolky jako např. legendární “Miata”. Ceny se přitom pohybují již od 1 019 Kč za den včetně pojištění a zájem o tato auta je na začátku letní sezóny veliký. Počet zápůjček kabrioletů se ve druhém kvartálu meziročně navýšil o 49 %.

Romantické léto na Valašsku

lanternaromantickeletonavalassku015websize Psst, slyšíte to ticho? Nikde nikdo, jenom vy, šumění beskydských lesů a nekonečný výhled do krajiny. A víte, co? Tohle všechno si můžete užívat z vyhřátého termálního bazénu nebo se skleničkou v ruce u výborné večeře. Pokud hledáte klidný kout, kde se schováte před shonem všedních dnů a užijete si romantické chvíle s partnerem, naplánujte si letní dovolenou ve Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích.

Tipy na víkend v Plzni: prohlídky letadel, vlaků a dobré jídlo

img-7013 Poslední červencový víkend si v Plzni užijí především milovníci silných strojů. Mimořádně bude přístupné depo kolejových vozidel a po delší pauze se v sobotu otevírá Hangár 3, kde jsou vystavené historické letouny. Zkrátka nepřijdou ani ti, kteří si rádi zkouší originální chutě, protože pro ně chystají pestrý výběr kuchaři na festivalu Street food Plzeň.

Vázy Nuage podtrhují krásu květin a eleganci interiéru

LuxurytableczGIEN-NUAGE-ED-VZA-od-1760-K---image Jednoduchá a malá kolekce váz Nuage od značky Gien představuje třikrát tři kombinace váz. Tři velikosti a tři barevné glazury spojuje přírodní nekomplikovaný vzhled. Každá z váz má ladný moderní tvar, který se hodí do každého interiéru. Bílé, šedé a světle zelené jednoduché nádoby skvěle slouží svému nejdůležitějšímu účelu – doplňují, ale nepřebíjí krásu květin.

Statická kancelář škodí zdraví. Chce to dynamiku!

kancelarfisaf16websize Výzkumy jasně prokázaly dopad dlouhodobé statické polohy na zdraví lidí. Výškově nastavitelné pracoviště umožní měnit při práci pozice, a tím podpoří naše zdraví i výkon. Důležité je také kvalitní osvětlení a pravidelné přestávky mezi prací!

Tři jedinečné výletní cíle resortu Dolní Morava, za nimiž vyrážejí rodiny z celé republiky, a na které jinde nenarazíte

Mamut-horsk-drha-3 Lákadel, za kterými s celou rodinou vyrazit na dovolenou do horského resortu Dolní Morava, je hned několik. Avšak tři z nich, které jsou navštěvované nejčastěji, jsou opravdu unikátní. Jde o Stezku v oblacích, k níž se turisté mohou nechat vyvézt lanovkou, Mamutí horskou dráhu, nejdelší horskou dráhu svého druhu v České republice a druhou nejdelší v Evropě, a dětské zážitkové parky, jimž vévodí na světě největší třináctimetrová interaktivní atrakce v podobě mamuta.

Po porodu vás dostanou rychle do kondice speciální cviky a pomůcky

flexibarfitpainfree1websize Jakmile skončí tzv. jiný stav, bývá přáním každé čerstvé maminky dostat tělo rychle do stavu původního. Dobře k tomu poslouží nejen specificky zaměřené cviky, ale i speciální pomůcky, které pomáhají posilovat střed těla, urychlovat zavinování dělohy, posilovat zádové a břišní svaly i svaly pánevního dna.

Lucas Bols nově v portfoliu Premier Wines & Spirits

passoa Portfolio distributora prémiových vín a nealkoholických a alkoholických nápojů Premier Wines & Spirits nově doplňuje značka Lucas Bols. V nabídce najdete pestrou škálu likérů pro přípravu koktejlů i gin Bols Genever.
Zavedená společnost Lucas Bols s tradicí sahající do 16. století se proslavila zejména díky svým likérům, které jsou dnes známé po celém světě. První likéry byly vyrobeny již v roce 1575 v Amsterdamu, tehdy jednom z největších obchodních center na světě díky zámořským plavbám a lodní dopravě, která sem přivážela aromatické byliny a koření až z daleké Indie. Právě byliny a ovocné šťávy tvoří základ likérů a geneverů Lucas Bols dodnes.