Loading color scheme

BIGBRANDS – TIK TAK TIK TAK

PhilipWatch15990Kc Pro člověka moderní doby je přesný čas nutností. Určování času ušlo dlouhou cestu od výpočtů podle Slunce a hvězd, přes obrovské mechanické stroje, kyvadla, orloje, k hodinkám do kapes a na zápěstí. Jedny z prvních náramkových hodinek vyrobila v roce 1904 firma Cartier pro brazilského letce Santos-Dumonta, kterému kapesní připadaly nepraktické. K jejich rychlému rozšíření pak došlo během první světové války. Dnes jsou náramkové hodinky nezbytnou součástí naší uspěchané doby. Navíc se z nich stal módní doplněk, který může krásně doladit váš styl. Vyrábějí se z různých materiálů, v rozličných tvarech a designech, od levných kolíčkových až po velmi drahé a technicky dokonalé strojky. Analogové nebo digitální, klasické versus sportovní, nebo dokonce „chytré“ s různými dalšími funkcemi. Určitě máte několikery, které se hodí pro různé příležitosti.

Například značka Philip Watch spojuje švýcarskou preciznost s italským designem a nabízí exkluzivní kousky v nadčasovém stylu. Značka vznikla v roce 1858 a je jednou z prvních, které představily světu právě náramkové hodinky. Hodinky značky Danish Design jsou oblíbené zejména pro jednoduchý současný design a velký výběr stylů a zpracování, ať už upřednostňujete sportovnější vzhled, moderní kousky či naprostou klasiku a retro. Jedna z nejrychleji rostoucích britských lifestylových značek, Ted Baker, nabízí oblečení, doplňky i hodinky. Od samého začátku se soustředil hlavně na vysokou kvalitu materiálů a důraz na detail. Ani známá americká módní značka Nine West nezapomněla ve své nabídce na hodinky – v jednoduchém moderním designu a za velmi přijatelné ceny. Z nabídky si vyberete, ať už hledáte hodinky pro běžné nošení, do města či do práce. Na BigBrands.cz najdete mnoho dalších značek hodinek, například i chytré hodinky Kronaby.

Objednané zboží si nyní můžete vyzvednout a vyzkoušet na 116 výdejních místech po celé republice. Většina je nyní skladem, takže v Praze si je můžete objednat a vyzvednout ten samý den. Pokud objednáte za 1 990 korun, máte dopravu zdarma, pokud za méně, doprava stojí od 29 korun. Na BigBrands.cz najdete spoustu dalších produktů od známých značek, ale i další zajímavé a neokoukané brandy, které se u nás ani neprodávají.