Loading color scheme

Nejnovější kolekce All Black od Komono – černá de luxe na mnoho způsobů

One-II---Black-soldier Už máte ve své hodinkové sbírce „malé černé“...? Komono, belgická značka hodinek, brýlí a brýlových obrub, ve své nové kolekci All Black staví na piedestal absolutní královnu všech barev a stylů - černou. Černá je prostě klasika, bez které se žádný milovník módy neobejde a kolekce All Black má pro každého něco.

Každý model hodinek All Black je doslova esencí nadčasové elegance, hraje si s minimalistickou synergií detailů, linií a textur. Jednotlivé modely se liší v designu a velikosti ciferníku, efektně využívají různé typy indexace i specifickou kombinaci s páskem z pravé kůže. Společným jmenovatelem zůstává dokonalost zpracování, použití materiálů té nejvyšší kvality a minimalistický luxus typický pro značku Komono. Kolekce All Black dokazuje výsostné postavení černé ideální pro všechny příležitosti bez ohledu na styl, outfit i prostředí.

Přichází nejoblíbenější klasické modely Komono zahalené do mysteriózní černé: Moneypenny Royale Gun, Harlow Black Mesh, Estelle II Royale Black Silver, Lewis Black Mesh, Walther Black Mesh, Walther Raven, Winston Royale Black, Winston Regal All Black, Winston Woven All Black a One II Black.