Loading color scheme

Tipy, kam se zásnubním prstenem po svatbě

shutterstock2166642517 Svatba je důležitým dnem, protože se navždy spojí dva lidé a zavážou se k plnění svatebního slibu. Aby byly fotografie ze svatby a vlastně i celý zážitek co nejlepší, je zvykem, že k oltáři nevěsty nekráčí se zásnubními prsteny na levém prsteníčku. Tento den je dovoleno nechat ho doma, ale rozhodně by si jej měly po obřadu nasadit zpátky.

Rozdíly mezi briliantem a zirkonem: Má smysl investovat do pravého kamene?

shutterstock1521102830 Chystáte se své vyvolené koupit zásnubní prsten? Pokud vaše první kroky míří do klenotnictví, možná vás trochu nepříjemně zaskočí cena. Ano, pravé brilianty rozhodně nejsou levnou záležitostí. Možná se proto rozhodnete dát přednost zirkonu, který přeci na první pohled působí úplně stejně. Ale je to skutečně tak? Okouzlující zásnubní prsteny s briliantem nemají konkurenci a dříve nebo později to poznáte i vy.

Voděodolné šperky Mavolla z oblíbené chirurgické oceli

OrnamenticzMAVOLLA-nhrdelnk-Chunky-Pearl-gold-1490-K-nunice-Chunky-Pearl-gold-129e-K---image-2 Ženy a šperky k sobě zkrátka patří, protože každá z nás se ráda zdobí. Šperkařství má již mnohaletou tradici, stále však vznikají nové značky, které vytváří opravdové skvosty v souladu s moderními trendy, a zároveň důkladným zpracováním. Jestli právě přemýšlíte, čím doplnit vaši šperkovnici nebo udělat radost kamarádce k narozeninám, pak jsou klenoty Mavolla to správné rozhodnutí.

Darujte pod vánoční stromeček náhrdelník MOSUO Letter s písmenem a diamantem, potěšíte své milované, a ještě sklidíte úspěch

OrnamenticzMosuo-nhrdelnk-Letter-R-gold-2490-K-drkove-balen Ať se nám to líbí či nelíbí, Vánoce se blíží mílovými kroky. Je tak nejvyšší čas začít alespoň přemýšlet, čím obdarovat své milované. Dárkem, který potěší zejména většinu žen, je pak jednoznačně šperk. Ten, který hledají mezi balíčky pod stromečkem a většinou rozbalí až naposledy, aby nakonec vydechly úžasem.

TIAMI – kolekce PURE LINE

PL-579 Česká značka TIAMI je průkopníkem ve světě udržitelných šperků. Pracuje výhradně s laboratorními diamanty, které jsou v harmonii s přírodou. Její šperky nejsou pouze dokonalou ozdobou každé ženy, je to unikátní připomínka výjimečných životních okamžiků. Stěžejní kolekcí této šperkařské společnosti je kolekce PURE LINE, která jako první v České republice, nabídla pouze designy z lab-grown diamantů.

TIAMI – Tenisový náramek BRILLIANT

foto-VendulaJirmannovaoznacit TIAMI je značka, která se především zaměřuje na udržitelnost v oblasti šperků, a proto výhradně pracuje s lab-grown diamanty. Tvoří nadčasový design, tak aby nepodléhaly jejich šperky módním trendům a mohly se nosit neustále. Tentokrát svou kolekci rozšířila o diamantové tenisové náramky BRILLIANT.

NOVÁ KOLEKCE ŠPERKŮ CARTIER CLASH [UN]LIMITED REBELSKÁ A ODVÁŽNÁ JAKO NIKDY PŘEDTÍM

5CARTIER--LILY-COLLINS---CLASH-UNLIMITED Francouzský šperkařský dům Cartier rozšiřuje úspěšnou kolekci Clash de Cartier a představuje Clash [Un]Limited, jedinečné šperky v kapsulové kolekci, které se vzpírají klasickým formám a jsou fascinující více než kdy dříve. Velkorysý objem, intenzivní černá barva, výrazné špičaté cvočky, odvážné pojetí a různé způsoby nošení – nové modely kompletně redefinují kolekci Clash de Cartier. Geometrické linie kombinované s výrazným objemem proti sobě staví protiklady s extrémním napětím. Šperky tak odrážejí a zesilují střet dvou protichůdných postojů.

Tiami – Můj první diamant

1 Tiami je první česká šperkařská značka, která pracuje výhradně s lab-grown diamanty a hrdě se k tomu hlásí. Jedním z cílů Tiami je více přiblížit diamanty českým ženám a naučit je, že diamantové šperky mohou být součástí jejich každodenního života. Žena přece nemusí čekat na nějaký zásadní životní milník, aby si mohla diamant dopřát.

Nakupujte šperky udržitelně a s ohledem na přírodu. Jak na to?

shutterstock1024224526 Momentálně světem hýbe vlna udržitelnosti, ekologie a šetrného přístupu k přírodním zdrojům. Věděli jste, že toto téma má své místo i ve světě šperků? Při výrobě šperků se totiž využívá přírodních zdrojů ve formě drahých kovů i diamantů a roli hraje samozřejmě také způsob zpracování nebo využívání lidských zdrojů. Jak nakupovat šperky, které nemají negativní dopad na planetu?

Jak vybrat náušnice podle tvaru obličeje? Poradíme vám

OrnamenticzAleyole-nunice-Grand-Parfait-gold-1010-K--image-1 Každý šperk oplývá schopností proměnit vzhled ženy k nepoznání. Dokonce i tak malé klenoty jako náušnice umí s vizáží hotové divy! Jako jediné ze všech druhů šperků totiž pracují s rysy obličeje, které umí buď vyzdvihnout, anebo upozadit. Znát proto svůj tvar obličeje a na základě něho si vybrat vhodné náušnice, se vždy vyplatí.

Ornamenti přináší dostupnou krásu šperků

OrnamenticzAleyole-nhrdelnk-Cooper-gold-1970-K---image Může být styl dědičná záležitost? Zakladatelky e-shopu Ornamenti tuto teorii potvrzují. Kromě toho, že spolu Karolína a Dagmar Kutilovy řeší výběr úchvatných šperků za dostupné ceny, má toto duo mezi sebou ty nejtěsnější rodinné vazby. Jde totiž o dceru a matku. Společně se vrhly na vášeň, která je spojuje, a nyní nabízí krásné šperky od předních evropských designerů.

Podlehněte trendu vrstvení šperků

frederika-723464-orez-1 Přemýšlíte, jak využít obsah své šperkovnice kreativně? Vrstvení šperků je moderní a mnohdy až hraničí s uměním. Můžete dát prostor svému originálnímu cítění a šperky vyjádřit svou osobnost. Dobře zvolená kombinace prstýnků či náušnic upoutá na první pohled. Tento článek přináší tipy jak na vrstvení šperků jednoduše a efektivně. Stačí vám k tomu pár minimalistických, nadčasových kousků.

A Beautiful Story: šperky, které mění životy

EtikButikczA-Beautiful-Story „S příběhem” se stalo snad nejpopulárnějším marketingovým obratem a jeho význam se tím poněkud vyprázdnil. Některé produkty ale skutečně krásný příběh mají a nebojí se ho vetkat ani do svého názvu. Značka A Beautiful Story každým svým šperkem a přáníčkem vypráví příběh nepálských rodin, které díky ní dostaly šanci na důstojný život. Krásný dárek z lásky nebo jen tak pro radost seženete na etikbutik.cz.