Loading color scheme

V době pandemie prudce rostou prodeje sexuálních hraček

sex-toys-3789111920 Nejvíce v Kanadě, v Česku už vzrostly o více než třetinu. Prodeje erotických pomůcek od ledna tohoto roku zaznamenávají různě po světě mimořádný nárůst. Zájem o ně se silně zvýšil především v zemích zasažených nákazou COVID-19, například Itálie hlásí nárůst o 60 procent, Kanada dokonce o rekordních 135 procent. Více než třicetiprocentní růst prodejů od začátku března evidují i české sexshopy.

Skvělé drinky z pohodlí vašeho domova

red-mule Vyberte si z pestré nabídky kvalitních destilátů, vín a nealkoholických nápojů společnosti Premier Wines & Spirits a připravte si se svými nejbližšími chutné koktejly jako z vašeho oblíbeného baru.

Nahota není hřích, nenosit roušku ale ano!

RoukaTerezie-Vodika-Kovalov-pro-GWCfoto-Martin-Feix „Nahota není hřích, nenosit roušku ale ano!“ – vzkazuje česká oděvní značka Girls Without Clothes v kampani s violoncellistkou Terezií Vodička Kovalovou. Mladá česká značka streetwearového oblečení Girls Without Clothes přiložila ruku k dílu. V době pandemie, kdy je neustálý nedostatek roušek, začala vytvářet vlastní. Část se rozhodla věnovat potřebným a část dala k prodeji. Ty však zmizely během 3 minut. Aktuální kampaní, jejíž tváří je Terezie Vodička Kovalová, se snaží upozornit na to, že nosit roušku je opravdu nutné a není na tom nic špatného. Naopak!

5+1 tip, jak mít notebook zase jako nový

notebook-zdroj-shutterstock Zařizujete si funkční home office nebo potřebujete zabavit dítě? To nemusí znamenat velké investice do nové techniky. Stačí sáhnout po starém notebooku, který třeba už roky leží ve skříni. Obnovit jejich funkci lze pomocí drobných úprav. Jak tedy napumpovat svému starému notebooku energii do obvodů, aby zase šlapal jako zamlada?

Karanténa jako příležitost ke sebezdokonalení. Rady, jak využít volný čas efektivně

virus-48985711920 V souvislosti s nařízením vlády je nutné trávit co nejvíce času doma. Důležité opatření s sebou ale přináší i rizika v podobě stresu, všemožných obav a nudy. Aby vás tyto myšlenky nezačaly sžírat, využijte nastalou situaci jako příležitost ke zlepšení sebe sama. Přinášíme tipy na činnosti, které vám pomohou vyvarovat se negativním myšlenkám, a zároveň využít drahocenný čas efektivně.

Dezinfekce rukou na prvním místě: Dezinfekční gely nebo tekutá mýdla a voda? Zásady správného mytí rukou.

GDSNN500ML-X2-bez-parfemace Koronavirus je nejčastěji skloňované slovo posledních dní, v době pandemie přichází na řadu i mnoho hygienických opatření, včetně správného mytí rukou. Dezinfekční gely na ruce poslouží pokaždé, když není možnost tekoucí vody, základním pravidlem je však pravidelné mytí rukou tradičními tuhými/tekutými mýdly, které dokáží usmrtit i COVID-19 a společně s tekutou vodou odstranit veškeré bakterie z povrchu rukou.

Oslavte Velikonoce s irskou whiskey The Dead Rabbit

dead-rabbit-jpg Velikonoce se nezadržitelně blíží, v letošním roce připadají na 12. dubna. Tradičně jsou spojené s kvalitním přípitkem v dobré společnosti. Vychutnejte si novinku na trhu, irskou whiskey The Dead Rabbit. Tato dlouho očekávaná specialita je produktem proslulého stejnojmenného newyorského baru.

Klíč k uspokojivému sexu? Alespoň šestiminutová předehra, ukázala studie

rychlovka-v-kuchyni Minimálně šestiminutová předehra je klíčem k uspokojivému milování. Pro většinu lidí je pak důležitá i následná dohra plná mazlení a láskyplných projevů. Ukazují to výsledky nejnovější studie provedené na 1 500 respondentech. Pro skvělou předehru je důležité hodit za hlavu pochyby o svém vzhledu, nespěchat, naladit se s partnerem na stejnou vlnu a vzájemně si sdělovat, co je nám příjemné. K nadstandardnímu prožitku pomohou i erotické hračky.

Česká značka volnočasového oblečení Pura Vida otevřela vlastní dílnu v známém hudebním klubu a rozšiřuje sortiment

Petra-a-PetruccyafotoMichal-Odehnal Česká oděvní značka Pura Vida obléká ženy a dívky do barev a optimismu, aby měly chuť se pohnout. Na jógamatce, antuce i v životě. „Věříme, že chceme-li žít barevný a šťastný život, musíme pro to něco dělat,“ shodují se zakladatelky a spolumajitelky značky Pura Vida Petra Bartoňková aka Petruccya a Petra Němečková. A svá slova naplňují skutky. Výrobu oblečení, které dokáže zlepšit náladu a zvýšit sebevědomí, vloni přesunuly prostor legendárního brněnského klubu Mersey.

Dopřejte si o Velikonocích vína a sekty, které uspěly v Salonu vín

louis-girardot-brutlow Pokud patříte mezi milovníky vín, jistě si nenecháte ujít Velikonoce jako příležitost k otevření nějaké výtečné nevšední lahve. Inspiraci k výběru kvalitních vín přináší prestižní soutěž Salon vín, která každoročně představuje 100 nejlepších moravských a českých lahví. Pokud preferujete šumivá vína, vyzkoušejte nejvýše oceněný sekt Chateau Bzenec brut 2015 nebo Louis Girardot 2015, který zraje 36 měsíců. Pokud jste milovníky tichých vín, vyzkoušejte oceněné bílé Chardonnay 2018 nebo červené Zweigeltrebe 2016 značky Habánské sklepy.

Přeneste se na slunečnou Kubu s výjimečně jemnými rumy Santisima Trinidad

st-7yo Nové jemné rumy Santisima Trinidad jsou ztělesněním umění kubánských mistrů destilatérů – maestros roneros. Rumy Santisima Trinidad pocházejí z destilerie ve stejnojmenném kubánském městě. Oproti známým kubánským rumům jsou Santisima Trinidad výjimečně jemné a zároveň si zachovávají výrazný charakter destilátu z třtinového cukru.

Zdravý dezert vykouzlíte za pár minut

ghitelyceskeghickoWEBSIZE Znáte to, najednou máte chuť dát si něco malého, sladkého. Nebo vás překvapí nečekaná návštěva a vy marně přemýšlíte, čím ji rychle pohostit. Máme pro vás skvělý tip, není nad to mít doma po ruce Ghítelu. Teď navíc, díky dvěma novým příchutím, mandle s kávou a kešu s kokosem, máte o originální a výborný dezert zaručeně postaráno!

Zápisníky z papelote jsou pro kreativní řešení problémů jako dělané

papelote-bloky Kreativita není jen schopnost vytvořit umělecké dílo, ale i tvořivě vyřešit problém. Proto se hodí ji neustále rozvíjet a k tomu je papír ideální pomocník. Kreativní řešení přichází většinou nečekaně. Buďte proto připraveni a mějte zápisník, třeba z papelote, vždy po ruce. Kateřina Šachová, kreativní ředitelka papelote, navíc radí, jak podporovat kreativní nápady, které vám usnadní život. Ať už se jedná o to, co dát švagrové k narozeninám, jak letos pojmout dovolenou, přestěhovat byt nebo o řešení složitého problému v práci.

Bramboračka v duchu ajurvédy

bramborackaceskeghicko2WEBSIZE Příroda byla v poslední době, co se týče houbařské nadílky, opravdu štědrá, a tak máme většinou zásoby nasušené i zamrazené. A byl by skoro hřích neuvařit si pravou domácí bramboračku! Pokud navíc místo obyčejného másla použijete České Ghíčko, budete muset brzy chystat další várku. Tak dobrou bramboračku jste totiž nejspíš ještě nejedli.

Při sexu s krasavci ženy častěji zahazují kondom. Atraktivní ženy se naopak chtějí více chránit

5 Ačkoliv jsou ženy v používání kondomu při sexu důslednější než muži, jejich ochota k nechráněnému sexu stoupá, je-li její sexuální partner přitažlivý či se jeví vhodný pro dlouhodobý vztah. Naopak čím více si připadá atraktivní sama žena, tím více na použití kondomu trvá, a to obzvláště kvůli obavě z přenosu pohlavních chorob. Vyplývá to z nedávno zveřejněného průzkumu britských a kanadských odborníků.

Ručně malovaná kolekce Bunny Tales vypráví příběh jara

LuxurytableczBunny-Tales-Autobus-Villeroy--Boch-cena-1160-K--image V zaječím příběhu limitované kolekce Bunny Tales od německé porcelánky Villeroy & Boch hraje hlavní roli dědeček Hans a jeho tři vnoučata Max, Anna a Paul. Tito ručně malovaní zajíčci vám prostřednictvím hravé dekorace představí své rodinné malování kraslic. Připravte svůj domov na jaro s těmito roztomilými porcelánovými ozdobami.