Loading color scheme

Styloví vně, zdraví uvnitř

Zákazníci Centra Černý Most mohou svůj jídelníček zkonzultovat s výživovou poradkyní. Ta doplnila osvědčené služby módní stylistky

Příchod jara a teplejších dní znamená oprášení letního šatníku a mnohdy i jeho zásadní revizi. Jak vybrat a ideálně spojit to, co je právě in a hodí se k vaší postavě, pomůže Barbora Havlíková, stylistka Centra Černý Most. Na akci věnované jarním módním trendům o víkendu 21. a 22. března zákazníkům představí své služby také nová nutriční specialistka Centra Helena Takačová.

Výhodné nákupy s Jarní slevovou knížkou
Obměna jarního šatníku v Centru Černý Most díky oblíbené akci se slevovou knížkou nevyjde draze. Až o pětinu levněji bude od čtvrtka 19. až do neděle 22. března možné nakoupit například v prodejnách Tommy Hilfiger, Vero Moda, Pepe Jeans nebo Alpine Pro. Zvýhodněnou nabídku mimo módních značek ale nabídnou také třeba PetCenter, Tescoma a Albi. Samotnou slevovou knížku je možné vyzvednout od 13. března na Infostánku, u hostesek nebo online na webu Centra či v aplikaci Portmonka.

Své nenošené oblečení pak zákazníci mohou odevzdat do oranžového kontejneru na střeše Centra. Nejen že si tak udělají prostor na nové kousky, ty starší navíc pošlou nanovo do oběhu. Po dobu platnosti slevové knížky bude možné textil odevzdat také přímo na Central Plaza.

S obměnou šatníku poradí profesionální stylistka
Ideální příležitost, jak do svého šatníku vpustit svěží jarní vítr, se zákazníkům naskytne zejména o víkendu 21. a 22. března. Po oba dny všem zájemcům s volbou nejvhodnějšího outfitu pomůže stylistka Centra Černý Most Bára Havlíková s kolegyní Julií Silajdžić. Jejich stylingový koutek na Central Plaza bude v sobotu i v neděli otevřen od 10.00 do 18.00 hodin. Komu by víkendová konzultace nestačila, může se s Bárou přímo na místě domluvit i na termínu společných nákupů.

Kromě osvědčeného módního poradenství jistě přijde vhod i profesionální líčení nebo zdobení a úprava nehtů s Art Nails. A kdo si bude chtít odnést kousek jara přímo domů, může navštívit květinový workshop. Příjemnou atmosféru po oba dny zajistí DJ, svěží jarní drinky a známé tváře v roli moderátorů. Na programu bude také několik soutěží přímo v centru i na sociálních sítích.

Všechny vyjmenované služby budou na místě k dispozici pro členy věrnostního programu Centra Černý Most zcela zdarma.

Základ je cítit se dobře uvnitř
Letošní novinkou pro členy věrnostního programu roku je nabídka konzultací s výživovou poradkyní Helenou Takačovou Šnajdrovou. O víkendu 21. a 22. března představí své služby krátkými workshopy a k ochutnání nabídne výběr ze zdravých dobrot. 

„Zdravý životní styl je něco jako trojnožka – jednu nohu tvoří pohyb, druhou výživa a třetí psychika. Jakmile je jedna noha nalomená, dá mnohem více námahy udržet balanc. Pokud ale nefungují nohy dvě, spadneme. Dělá mi proto velkou radost, pokud se mi podaří pomoci ‚opravit‘ alespoň jednu nohu trojnožky,“ ilustruje důležitost vyváženého stravování Helena Takačová.

Podle očekávání a preferencí jednotlivých zájemců dokáže Helena poradit s vyvážením běžné diety, jídelníček ale pomůže sestavit i zákazníkům trpícím některými stravovacími omezeními.

Seznamte se se stylistkou Centra Černý Most
Barbora Havlíková je absolventkou kurzu stylingu ve Škole stylu Backstage. Věnuje se stylingu pro reklamní focení, televizní natáčení, hudební videoklipy, reklamy, ale i pro soukromé klienty a zákazníky Centra Černý Most.
Pro členy věrnostního klubu Centra Černý Most jsou služby stylistky Báry Havlíkové k dispozici zdarma.

S čím vším pomůže nutriční specialistka Centra Černý Most
Helena Takačová Šnajdrová je výživová poradkyně a specialistka na zdravý životní styl. Vyvážený jídelníček pomáhá jako lektorka nastavit klientům na vytížených manažerských pozicích i celým firemním týmům. O své znalosti se prostřednictvím workshopů a metodických programů dělí také s žáky středních a základních škol.

Služba je k dispozici pro členy věrnostního programu a je podmíněna útratou v minimální výši 500 Kč.