Loading color scheme

Značka b.box přichází s chytrými vychytávkami pro cestování i každodenní stolování s dětmi

MimmoczbboxHrneek-s-brkem-cena-290-K---image Objevte inovativní australskou značku b.box, jejíž výrobky na svém domovském kontinentu rychle mizí z pultů díky velkému zájmu zákazníků. b.box je opravdovým pomocníkem dětí i rodičů. Za své kvality si také vysloužil již několik cen. Vyzkoušejte termosky a hrnečky, které vám usnadní společné cestování na dlouhé i krátké trasy.

Opravdovou hvězdou mezi produkty b.box je hrneček s brčkem. Oproti ostatním výrobkům má totiž na spodním okraji malou zátěž. Naučit batole pít z lahvičky není jednoduché, při celém procesu potřebujete hodně trpělivosti a čistého oblečení. Díky speciálně upravenému hrnečku b.box nevyžaduje pití koordinaci, která je nad momentální síly děťátka. Malý konzument tak může pít v kterékoli poloze a dostane díky tomu do sebe potřebné tekutiny. K dispozici k hrnečku jsou též náhradní brčka a kartáček na čištění. Pro o něco starší děti je tu tréninkový hrneček, díky kterému drobečci jednoduše natrénují pití z běžného hrnku. Hodit se bude též hrneček s ergonomicky tvarovanou savičkou z měkkého silikonu a víčkem, které neztratíte. Ke kočárku, k židličce, postýlce či do baťůžku pak využijete univerzální pásek. Díky tomu se lahvička na pití či dudlík už nezatoulá. Pásek je snadno nastavitelný a pro větší bezpečí rozpojitelný na tři části.

Vypravte své děti na výlet bez obav. Dopřejte jim láhev na pití s brčkem. Díky trojúhelníkové základně má láhev ergonomický tvar. Na víčku je držátko pro jednoduché zavěšení. Kromě toho jsou k lahvi k dispozici náhradní brčka. V chladných dnech využijete též dvouplášťovou termosku na pití. Stačí jednoduše zmáčknout tlačítko a pomocí silikonového brčka vypít teplý obsah. Praktická termoska na jídlo má širokou základnu, aby se z ní snadno jedlo. Mimo to se však pyšní ještě několika vychytávkami. Má několik odnímatelných komponentů, jako jsou ouška či vidlička. Hodí se tak pro batolata, ale i větší děti. Spolu s termoskou na pití tvoří hravé barevné duo na cesty.