Loading color scheme

Leden plný slevových akcí v Atriu Flora

image-1 Kdo by neměl rád slevové akce. A leden je pro nejrůznější výhodné nákupy jako stvořený. Navštivte Atrium Flora a ulovte si ty nejlepší a nejvýhodnější kousky. Leden patří mezi tradiční slevové měsíce. Vypravte se do obchodního centra Atrium Flora v Praze 3 a vyberte si pro sebe ten správný povánoční suvenýr.

Slevovou nabídku můžete využít v celé řadě obchodů. Na své si přijdou milovníci oblečení a obuvi – ať už elegantní klasiky či sportovního charakteru, jejichž peněženku jistě příjemně překvapí slevy až 75 %.

Pokud se vám při chystání sváteční večeře podařilo připálit pár hrnců či pánví, udělejte si radost a pořiďte si novou výbavu. A jestli si chcete dopřát pořádnou dávku péče o pleť a tělo, v Atriu Flora si také přijdete na své.

Abyste na všechny ty slevy bez problémů viděli, můžete využít také až 50% slevu na nové brýle, a jestli se chystáte za teplem nebo na hory, určitě vás potěší, že se výprodej vztahuje i na brýle sluneční.

Pokud se registrujete v Programu výhod, můžete dokonce ušetřit ještě více, a to díky pravidelným slevovým nabídkám, které jsou členům nabízeny.