Loading color scheme

Oblíbené růžové giny budou opět hitem letošního léta

ladies-gin-tonic Pink giny se stále více dostávají do povědomí nejširší veřejnosti a jejich obliba mezi lidmi roste. Svou typicky růžovou barvou lahodí oku a potěší nejednoho ginového nadšence. V portfoliu Premier Wines & Spirits najdete hned tři takové giny, Greenall’s Wild Berry Gin, Gin MG Rosa a Hedgehog Pink Gin, ze kterých můžete vykouzlit neobyčejné drinky.

Kvalitní růžový gin podávaný v čisté podobě ve sklence s ledem nebo v klasické kombinaci s tonikem. Takové pití nejenže vypadá výborně (a platí, že jíme a pijeme i očima), zároveň ale pohladí chuťové pohárky a zprostředkuje tak nevšední smyslový zážitek. Premier Wines & Spirits svojí nabídkou pink ginů uspokojí všechny ginové požitkáře, neboť každá značka nabízí jinou kombinaci ovocných chutí. Originální drinky plné tekuté radosti jsou tak zaručenou cestou k dobré náladě.

Greenall’s Wild Berry Gin v sobě snoubí britské maliny a ostružiny, kterými je ozvláštněn klasický London Dry gin. Chuť podtrhuje typický jalovec a koření. Od ostatních růžových ginů je vhodný i pro ty, kteří si potrpí na štíhlou linii. Obsahuje 0 % cukru a v kombinaci s Thomas Henry Dry Tonic pak vytvoří drink s minimálním obsahem kalorií.

Slim Pink
4 cl Greenall’s Wild Berry Ginu
Thomas Henry Dry Tonic
ovocná ozdoba (jahody, plátek citronu)

Do sklenice vložte led, nalijte růžový gin a poté přidejte tonik. Množství toniku záleží na preferenci každého z nás, někdo má raději drink silnější, někdo slabší. Hotový nápoj pak ozdobte jahodami nebo citronem. Ozdoby můžete připevnit v podobě plátků na okraj sklenice nebo můžete jahody zmrazit a využít je v drinku jako ochucený led. Fantazii se meze nekladou, kombinace ovocných tónů vás pohladí na jazyku.

Gin MG Rosa je 37% gin, který se skládá výhradně z přírodních ingrediencí. Pochází ze Španělska a od svého „nerůžového sourozence“ (klasického ginu MG) se odlišuje ovocnou chutí jahod.

Ladies Gin & Tonic
4 cl ginu MG Rosa
Thomas Henry Cherry Blossom Tonic
ovocná ozdoba (jahody)

Do sklenice vložte led a nalijte odměřené množství ginu MG Rosa. Doporučujeme zvolit sklenici takové velikosti, aby do ní váš drink přesně pasoval – tedy pokud máte raději výraznou chuť ginu, volte menší sklenici, naopak pokud chcete drink slabší, podávejte jej ve větší (vyšší) sklenici, kam se vejde více toniku. Na závěr můžete drink ozdobit plátky jahod nebo je využít celé mražené místo ledu.

Hedgehog Pink Gin je svěží růžový gin s lehce aromatickou chutí. Jedná se o klasický Hedgehog Gin, který je ovšem obohacený o netradiční, ale lahodnou chuť černého rybízu.

Pink Rose
4 cl Hedgehog Pink Ginu
Belvoir Elderflower & Rose Pressé
led
ozdoba (růžový lístek, plátek limety)

Do sklenice nejprve vložte led – můžete si pohrát s různými tvary ledových tvořítek a využít například ledové koule, které vytvoří velmi zajímavý efekt. Poté do sklenice nalijte jako první růžový Hedgehog Gin a následně dolijte růžovou limonádou Belvoir. Celý drink podtrhne ozdoba v podobě lístku růže a kontrastující plátek limetky.