Loading color scheme

Ikonická designová kolekce La Boule se po půl století vrací v moderním hávu

LuxurytableczVILLEROY--BOCH-LA-BOULE-ERN-JDELN-SADA-5930-K---image Když designérka Helena von Boch před padesáti lety tvořila kolekci La Boule, nejspíš netušila, že jí pod rukama vzniká kousek, který se zařadí do designové síně slávy a že se nádobí stane součástí DNA značky Villeroy & Boch. Po půl století se La Boule znovu hlásí o slovo. Nyní je kolekce k dostání v nových černobílých kombinacích. Zůstal jí však geniální nápad a precizní zpracování.

Na první pohled vypadá La Boule jako porcelánová koule či kulatá váza. Až při bližším zkoumání zjistíte, že jde o chytře stohovatelnou sadu nádobí pro dva. Kouli můžete naporcovat na dvě hlubší misky, dvě ploché misky, dva talíře a servírovací tác. V novém uvedení jsou k dostání čtyři varianty La Boule. Klasická lesklá bílá, matně černá, kombinovaná a Memphis. Ta je inspirována designovou skupinou Memphis z Milána a její ikonickou prací. Nádobí dominují pruhy a barvy, který navozují dojem plný charakteru a sebevědomí.

Kolekce La Boule je vyrobená z prémiového porcelánu, je vhodná do myčky i mikrovlnky. Kombinuje praktickou a estetickou stránku. Hravě poslouží v malých bytech, kde je nouze o každý centimetr, zároveň na sebe však přitahuje pozornost coby dekorativní prvek.