Loading color scheme

Termolahve BOB představují italský design ve službách ekologie

LuxurytableczBlue-Ocean-Bottle-Metalick-termo-lahev-05-ltr-Mepra-vulkanicky-ed-cena-990-K---image Italská značka Mepra je známá především pro své elegantní a originální příbory či kvalitní hrnce. Svůj cit pro detail a funkčnost tentokrát italští designeři zaměřili na termolahve. Dejte sbohem jednorázovým plastovým lahvím a kelímkům. BOB neboli Blue Ocean Bottle nabízí praktickou, vkusnou a hlavně ekologickou alternativu pro váš pitný režim.

Lahev má objem půl litru a díky dvojitému nerezovému plášti udrží horké nápoje až dvanáct hodin teplé a chladné nápoje až dvacet čtyři hodin studené. Lahve můžete plnit čímkoli – kávou, čajem, ochucenou vodou nebo třeba džusem – bez obav z toho, že by vnitřek začal korodovat. BOB jednoduše vypláchnete a vysušíte. Díky tomu zůstane hygienicky čistý. Kvalitní materiál použitý při výrobě je zárukou dlouhé trvanlivosti. BOB je zkrátka láska na celý život.

Blue Ocean Bottle je k dostání v několika základních barvách, které doplní váš hravý styl. A pokud dáváte přednost elegantnějším řešením, sáhněte po některé ze tří originálních metalických variant.