Loading color scheme

Zdravý dezert vykouzlíte za pár minut

ghitelyceskeghickoWEBSIZE Znáte to, najednou máte chuť dát si něco malého, sladkého. Nebo vás překvapí nečekaná návštěva a vy marně přemýšlíte, čím ji rychle pohostit. Máme pro vás skvělý tip, není nad to mít doma po ruce Ghítelu. Teď navíc, díky dvěma novým příchutím, mandle s kávou a kešu s kokosem, máte o originální a výborný dezert zaručeně postaráno!

Ghítela je zdravější variantou známé pomazánky. A že jde vážně o skvělou kombinaci jednotlivých chutí, je jisté. „Při naší premiéře na veletrhu Biostyl jsme všem chtěli představit Ghíčko tak, aby jim opravdu chutnalo. Večer se proto v kuchyni naší kamarádky umíchala směs medu, kakaa, ghí a ořechů, za kterou se druhý den lidé stále vraceli. Ochutnávali a chtěli si tu dobrotu koupit. A tak vlastně vznikla naše rozma(vyma)zlená princezna Ghítela,“ vzpomíná Andrea Dostálová ze společnosti České Ghíčko. Ghítela zachutnala všem tak moc, že se nyní rozrostla o dva nové parťáky. Celkem jsou tedy nyní na výběr Ghítely ve čtyřech příchutích – arašídová, lískooříšková a nově mandlovo-kávová a kešu-kokosová.

Pro milovníky kávy
MANKA je Ghítela s mandlemi a kávou. Tuto jedinečnou, navíc křupavou pochoutku tvoří mandle a drcená, čerstvě pražená kávová zrna. Součástí obsahu je také med, Ghíčko pro krémovou konzistenci a vanilka.

Kokosové mámení
KOKEŠ je Ghítela s kokosem a kešu. Vynikající novinka vonící exotickými dálkami. Opět jsou základem jemně mleté ořechy, med, Ghíčko a přírodní vanilka.

Obě nové Ghítely se svou ojedinělou kombinací chutí výborně hodí například do zmrzlinových pohárů. Ještě zdravější variantu pak vytvoříte, pokud některou Ghítelou (na to se nejlépe hodí KOKEŠ) ozdobíte různé druhy pokrájeného ovoce. Vznikne tak originální, rychlý a jednoduchý dezert, na který budou všichni ještě dlouho vzpomínat. „Ghí navíc neobsahuje žádnou mléčnou bílkovinu, a proto si mohou Ghítelu vychutnat i lidé s intolerancí laktózy,“ připomíná Andrea Dostálová ze společnosti České Ghíčko.