Loading color scheme

Nastolte slavnostní atmosféru s kolekcí Paseo, na níž pracovali návrháři Christiana Lacroix

LuxurytableczPaseo-Kavovy-salek-s-podsalkem-Vista-Alegre-cena-1510-Kc Nová kolekce Paseo protkaná vášní a zdobená slavnostními barvami vznikla jako produkt úspěšné spolupráce portugalské porcelánky Vista Alegre a návrhářského domu Christian Lacroix. Nádobí roubené zlatým a platinovým lemem je inspirované kabátci toreadorů z 19. století a na každou slavnostní tabuli přináší sofistikovanost, tradici i zdobnost.

Součástí setu nejsou jen obvyklé kousky jako šálky, talíře, mísy a podnosy, ale též vánoční koule, zvonek či dokonce popelník. Kolekce se proto bude vyjímat jak na štědrovečerní tabuli, tak při slavnostní silvestrovské večeři či novoročním obědě. Glazovaný biskvit porcelán je ručně zlacený a platinovaný.

Paseo je další z řady kolekcí, kterou pro značku Vista Alegre navrhli designeři slavného módního domu Christian Lacroix. Díky tomu se dá tato kolekce kombinovat s některými předešlými - například s edicí Sol y Sombra nebo Reveries. Luxusní porcelánka Vista Alegre vyrábí porcelán, broušený křišťál či příbory již od roku 1824. Na stránce www.luxurytable.cz nebo v prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva na Náměstí Republiky v Praze si můžete prohlédnout kolekce, které jsou k dispozici.