Loading color scheme

NOMIO - Šperky s nostalgií

{phocagallery view=category|categoryid=2251|imageid=7435|float=left}Vzpomínáte na momenty z dětství, kdy jste si hrála na princeznu a tajně se probírala poklady v babiččině šperkovnici? Mezi ty, určené pro nejsvátečnější chvíle, patřily pravé perly. Doby, kdy mohly zdobit pouze dámy určitého věku, odešly spolu s dětstvím. To dokazuje značka NOMIO, jejíž perlové šperky z kolekce Berries sluší mladým dívkám i zralým ženám.

Nezáleží na tom, jestli trávíte den v džínách nebo se chystáte do opery. Šperky s perlami vynesou i sportovnější outfit směrem k eleganci a zdůrazní vaši ženskost. Značka NOMIO, pod níž je podepsán šperkař Milan Nováček, navrhuje a vytváří originální autorské šperky nesvázané žádnými pravidly. Jeho skvosty v masové nabídce přeplněných klenotnictví nenajdete, ale poznali byste je okamžitě. Nepřehlédnutelně se vymykají svými originálními tvary i zpracováním.

Ze zdánlivě jednoduché spojení kovu a perel vznikla kolekce BERRIES, která zahrnuje vše, co může ženu zdobit, od náušnic až po náhrdelník. Pak už jen záleží na tom, jestli se rozhodnete pro bílé nebo černé perly.