Loading color scheme

Nová Česká Miss Iveta Lutovská je letošní tváří LITEX

Iveta LutovskáIveta LutovskáSpolečnost Litex si Ivetu pro svoji novou kampaň nevybrala náhodou. Modelka je totiž sportovně založená, i když zastává zásadu všeho s mírou: „Nejdřív jsem zkoušela aerobik, ale když jsem po půl roce šla doprava a všichni ostatní doleva, řekla jsem si, že to není úplně ono," směje se nová Česká Miss, která ráda jezdí na in-line bruslích, lyžuje a jezdí na vodu. „Nemůžu se dočkat, až zase s kamarády vyrazíme na Vltavu," plánuje Iveta. Skvělou postavu si ale udržuje především pravidelnými návštěvami fitness. „Snažím se chodit minimálně jednou týdně. Přednost dávám cardio zóně, hlavně stepperu, kde můžu vypnout a odreagovat se bez náročných choreografií."

Fitness centrum Iveta opouští se skvělým pocitem: "Po každé návštěvě posilovny jsem pyšná, že jsem pro sebe něco udělala a obvykle to završím porcí čokolády na gauči. Ta je důležitá zase pro psychickou pohodu," přiznává Iveta. K požitku ze cvičení přispívá i její volba sportovního oblečení značky Litex, která nabízí trendovou, kvalitu a funkčnost za dostupné ceny.

Modely LITEX nejsou určeny jen pro českou klientelu, díky provedení, kvalitě a designu mají své místo i na zahraničním trhu. Všechny výrobky je možné objednat prostřednictvím e-shopu na stránkách www.litex.cz. Při internetové objednávce navíc získají zákazníci 5% slevu oproti cenám uvedeným v tištěném katalogu.Iveta Lutovská