Loading color scheme

Nová Česká Miss Iveta Lutovská je letošní tváří LITEX

Iveta Lutovská Iveta Lutovská Společnost Litex si Ivetu pro svoji novou kampaň nevybrala náhodou. Modelka je totiž sportovně založená, i když zastává zásadu všeho s mírou: „Nejdřív jsem zkoušela aerobik, ale když jsem po půl roce šla doprava a všichni ostatní doleva, řekla jsem si, že to není úplně ono," směje se nová Česká Miss, která ráda jezdí na in-line bruslích, lyžuje a jezdí na vodu. „Nemůžu se dočkat, až zase s kamarády vyrazíme na Vltavu," plánuje Iveta. Skvělou postavu si ale udržuje především pravidelnými návštěvami fitness. „Snažím se chodit minimálně jednou týdně. Přednost dávám cardio zóně, hlavně stepperu, kde můžu vypnout a odreagovat se bez náročných choreografií."

Fitness centrum Iveta opouští se skvělým pocitem: "Po každé návštěvě posilovny jsem pyšná, že jsem pro sebe něco udělala a obvykle to završím porcí čokolády na gauči. Ta je důležitá zase pro psychickou pohodu," přiznává Iveta. K požitku ze cvičení přispívá i její volba sportovního oblečení značky Litex, která nabízí trendovou, kvalitu a funkčnost za dostupné ceny.

Modely LITEX nejsou určeny jen pro českou klientelu, díky provedení, kvalitě a designu mají své místo i na zahraničním trhu. Všechny výrobky je možné objednat prostřednictvím e-shopu na stránkách www.litex.cz. Při internetové objednávce navíc získají zákazníci 5% slevu oproti cenám uvedeným v tištěném katalogu. Iveta Lutovská