Vychutnejte si pití na cestách v oceněné designové kolekci Rig-Tig

LuxurytableczCATCH-IT-lahev-06-l-modr-ern-Rig-Tig-cena-400-K---image-1Objevte dvě novinky z hravé designové kolekce Rig-Tig dánské značky Stelton. Termo šálek Bring It si můžete vybrat v jedné ze čtyř stylových barev. Zajímavě řešená lahev na vodu Catch It je k dispozici ve dvou variantách. Oba produkty spojuje zázemí kolekce Rig-Tig ověnčené designovými cenami. Vychutnejte si svou oblíbenou kávu a dopřejte si tekutiny kdekoli bez výčitek kvůli jednorázovým kelímkům!

Tvůrci této edice se zaměřili na funkci, formu a design, dopad na životní prostředí a přístupnou cenu. Díky tomu vzniklo praktické a krásné nádobí, které usnadňuje každodenní život a nezatěžuje přírodu. Šálek na cesty Bring It se pyšní jednoduchými tvary a snadným použitím. K dostání je v mintově zelené, šedé, modré a pudrově růžové. Bude se vyjímat třeba na kancelářském stole a nebude překážet při vyřizování nezbytností v ulicích. Skleněnou lahev na vodu Catch It v modré a černé barvě zdobí praktický pletený obal, díky kterému se lahev ani při pádu jen tak nerozbije. Lahev se stane vaším skvělým společníkem při pohybu v přírodě i ve městě.

Rig-Tig znamená v dánštině „prostě správně“. Slavná značka Stelton zvolila tento název kvůli vyvážené kombinaci formy a funkce. Nechte se jí unést i vy.

LuxurytableczCATCH-IT-lahev-06-l-modr-Rig-Tig-cena-400-K
LuxurytableczCATCH-IT-lahev-06-l-modr-Rig-Tig-cena-400-K---image
LuxurytableczCATCH-IT-lahev-06-l-modr-ern-Rig-Tig-cena-400-K---image-2
LuxurytableczCATCH-IT-lahev-06-l-modr-ern-Rig-Tig-cena-400-K---image-1
LuxurytableczCATCH-IT-lahev-06-l-ern-Rig-Tig-cena-400-K
LuxurytableczBRING-IT-To-Go-lek-na-cesty-Rig-Tig-zelen-cena-490-K
LuxurytableczCATCH-IT-06-l-400-K-BRING-IT-034-l-490-K-lahev-modr-Rig-Tig---image-1
LuxurytableczBRING-IT-To-Go-lek-na-cesty-Rig-Tig-ed-cena-490-K
LuxurytableczBRING-IT-To-Go-lek-na-cesty-Rig-Tig-rov-cena-490-K
LuxurytableczBRING-IT-To-Go-lek-na-cesty-Rig-Tig-rov-cena-490-K---image