Minimalistická kolekce Joyn vybízí ke sdílení radosti ze společného hodování

LuxurytableczJOYN-WOOD-Podkladov-tal-30-cm-cena-1170-K-dezertn-tal-560-K-Arzberg---imageNová kolekce německé porcelánky Arzberg dostala stručný název Joyn, který vystihuje její podstatu: bez zbytečných vytáček rovnou k tomu, co nás spojuje. Jednoduchá estetika se současným vzhledem, bílý, šedý a pastelově růžový či mátový porcelán s doplňky z dubového dřeva a nekomplikované tvary zvou k uvolněnému stolování. Nádobí z této kolekce pomáhá utvářet atmosféru, která vybízí ke sdílení.

Radost z dobrého jídla, dobře strávený čas, přátelské a rodinné vztahy, o to vše se můžeme dělit. Kolekce Joyn je vytvořená právě pro tyto příležitosti. Proto je v této sadě větší množství misek, než je obvyklé. Ochutnávání omáček, předkrmů a jednotlivých chodů jde totiž nejlépe z společných mís, dóz, šálků, podnosů či talířů. Klasické šálky jsou doplněny moderní variantou hrnků bez ucha, porcelánové talíře tvoří neodolatelnou dvojku s dřevěnými tácy. Jemný vertikální reliéf je jedinou ozdobou na jinak minimalistických tvarech nádobí a díky tomu jsou kousky velmi snadno kombinovatelné.

Kolekce Joyn se vrací k základům a hlásá, že méně je více. Joyn však nezapomíná také na praktickou stránku, a proto je nádobí vhodné do mikrovlnky a do myčky.

LuxurytableczJOYN-WOOD-Podkladov-tal-30-cm-cena-1170-K-dezertn-tal-560-K-Arzberg---image
LuxurytableczJOYN-WOOD-Miska-12-cmcena-510-K-mini-miska-230-K-hrnek-bez-ucha-290-K-Arzberg---image
LuxurytableczJOYN-WEISS-Espresso-lek-Arzberg-cena-300-K
LuxurytableczJOYN-WEISS-Cukenka-Arzberg-cena-560-K
LuxurytableczJOYN-ROSe-Sndaov-lek-Arzberg-cena-410-K
LuxurytableczJOYN-ROSe-Sada-4-kus-Arzberg-cena-1780-K
LuxurytableczJOYN-ROSe-Mleenka-Arzberg-cena-650-K
LuxurytableczJOYN-ROSe-Espresso-lek-Arzberg-cena-300-K
LuxurytableczJOYN-ROSe-Doza-100-Ltr-Arzberg-cena-1620-K
LuxurytableczJOYN-ROSe-Cukenka-Arzberg-cena-560-K