Loading color scheme

5 detailů, které dělají z Villy Memories místo, jež nebudete chtít opustit

1. Design inspirovaný dálkami
Původně rodinný dům přestavěl majitel Martin Ditmar tak, aby se v něm sám cítil dobře. Inspiroval se svými cestami po jižní Africe a spolu s mladými architekty vytvořil útočiště s neokoloniálním rázem, jemuž dominuje dřevo. Každý ze sedmi pokojů má jiné téma, spojuje je však atmosféra exotických výprav a pohodlí. „Nábytek jsme si nechali vyrobit z teakového dřeva z Malajsie, které jsme kartáčovali a napouštěli vonnými oleji. V koupelnách je přírodní štípaný kámen, který jsme použili i na venkovních stěnách, aby se propojil vnější a vnitřní prostor. Na zemi leží ručně vázané koberce z Turecka. V každém kroku jsme mysleli na to, aby se u nás hosté cítili pohodlně a příjemně,“ popisuje Martin Ditmar.

2. Osobní přístup i po tom, co odjedete
Přivítat návštěvníky a pak se pokusit splnit jejich přání po dobu jejich pobytu je pro tým Villy Memories málo. „Pokud si u nás otevřete například lahev koňaku a nestihnete ji vypít, my ji označíme, schováme a až příště přijedete, najdete ji ve svém pokoji. Někteří hosté si u nás nechávají rozečtené knihy. Když přijedete, čekají na vás oblíbené květiny či vůně. Snažíme se prostě, aby se k nám hosté vraceli jako domů," uvádí Martin Ditmar.

3. Program, který nepřipustí nudu
Řada hostů přijíždí do Villy Memories jenom odpočívat. Těší se do sauny a wellness, na masáže, jógu nebo golf na nedalekém hřišti světové úrovně. Zabaví se ale také rodiny. „Učíme děti vztahu k přírodě,“ vysvětluje majitel, „proto jsme oslovili myslivce, rybáře či včelaře, s nimiž se děti dozví více o ekosystému. Pořádáme také výlety na biofarmy.“ Hostům dokáže tým Villy Memories připravit piknik, zorganizovat lekci vaření nebo pozorování ptáků, uspořádat Grill Academy se špičkovým šéfkuchařem nebo je vypravit na výlet po okolí - pěšky, na kole, v autě či na koňském hřbetě. A ani tady moře zážitků nekončí.

4. Propojení s digitálním světem
Medovou masáž, harmonizační jógu, konzultaci jídelníčku s odborníkem či koupel v bazénu v minerální vodě s protiproudem podporuje pomoc z digitální sféry. Aplikace DetoxMe App je navržená tak, aby doplňovala wellness procedury ve Ville Memories. Využít ji však může každý, kdo chce zlepšit své zdraví, štíhlou linii nebo například rozšířit rodinu o dalšího člena.

5. Pečlivě vybraná vína
Sestavování vinného lístku se ujala degustátorka Elsie Pells z Kapského města, která je mimo jiné držitelkou titulů Cape Wine Master či Australasian Wine Master, zasedá v mezinárodních vinařských porotách a pořádá přednášky a degustace po celém světě. Díky ní si můžete vychutnat v Česku neobvyklá vína velmi nadstandardní kvality. „Vína, která u nás servírujeme, pochází většinou z malých rodinných vinařství. Seznámil jsem se s jejich majiteli a rodinnými příběhy. V jejich vínech chutná pokora a láska, s níž byly vytvořeny.“ Novinkou je také vlastní značka vytříbených vín pozorně vybraná majitelem Martinem Ditmarem.

Villa-Memories
Vno-1
Villa-Memories-17
Villa-Memories-14
Villa-Memories-13
Villa-Memories-12
Villa-Memories-11
Villa-Memories-10
Villa-Memories-9
Villa-Memories-7