Loading color scheme

Ladislav Špaček, Jan Čenský, Radim Uzel. Setkání v Beskydech, na která se nezapomíná

„Vidět na vlastní oči člověka, kterého si vážím, s jehož myšlenkami se ztotožňuji a s nímž bych rád strávil aspoň krátký čas „naživo“… To je přání většiny hostů, přijíždějících do Spa hotelu Lanterna na zážitkové akce, které se zde konají pod vedením výjimečných osobností, jež naši návštěvníci zatím možná znali jen z rádií či televize…,“ říká Martina Žáčková z Resortu Valachy, který je organizátorem těchto populárních akcí.

Ladislav Špaček – guru společenské etikety
Pravidelné kurzy etikety s Ladislavem Špačkem se už staly evergreenem. Zábavnou formou se zaměřují na nejdůležitější oblasti společenského vystupování, jako je oblékání, stolování, účast na společenských akcích, ale i běžná setkávání lidí ve všedním životě.

„Kurz etikety, který probíhá v zážitkové restauraci Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna, je spojený s degustačním menu, a pokud máte zájem, můžete výjimečný večer strávený ve společnosti Ladislava Špačka rovnou spojit s ubytováním, a druhý den vyrazit třeba do zdejších vyhlášených termálních bazénů nebo si dopřát některou z exotických masáží,“ doporučuje Martina Žáčková. (Kurz etikety s Ladislavem Špačkem se koná např. 1. 5. 2019, další termín je 1. 12. 2019).

Jan Čenský – idol žen, který dá na první dojem
Není pochyb, že právě známý herec a moderátor Jan Čenský je tím, kdo dokonale ovládá kouzlo zapůsobit a získat si sympatie protějšku hned při prvním setkání. Na vlastní kůži se o tom budou moci přesvědčit všichni, kdo se v červnu zúčastní jeho kurzu ve Spa hotelu Lanterna, nazvaného První dojem.

„Jan Čenský, spolu s Lenkou Bernardes da Silva, která je módní poradkyní, návrhářkou a jeho dlouholetou spolupracovnicí, vysvětlí během 6 hodin hostům spoustu zajímavostí o řeči těla, naučí je pracovat s vlastním charisma a ukáže jim i jednoduché principy práce s vlastním šatníkem. Seminář, který se koná 23. 6. od 10.00, je navíc spojený se skvělým tříchodovým menu v zážitkové restauraci Vyhlídka,“ upozorňuje Martina Žáčková.

Radim Uzel – Veselé příhody z ordinace i ze soudní síně
Právě tak se jmenuje jedinečné setkání se známým sexuologem, gynekologem a soudním znalcem MUDr. Radimem Uzlem. Zaposlouchejte se do veselých příhod z ordinace i soudní síně a vyslechněte si ty nejzajímavější případy, sexuální mýty a pověry v podání skvělého vypravěče a autority v oboru, kterým Radim Uzel bezesporu je.

„Setkání s Radimem Uzlem se uskuteční 18. 5. 2019 od 17.00 v konferenčním sále Spa hotelu Lanterna. Doporučuji prodloužit si tenhle výjimečný zážitek a spojit ho třeba s dvoudenním pobytem v nádherném prostředí Beskyd. Zároveň si můžete dopřát koupání v termálních bazénech nebo si vybrat některý z ajurvédských nebo saunových rituálů, které se zde od letoška nově nabízejí. A pokud zrovna přemýšlíte o dárku pro někoho ze svých blízkých, možná jste právě našli ten pravý,“ dává na závěr tip Martina Žáčková z Resortu Valachy.

velkekarloviceWEBSIZE
spahotellanternaWEBSIZE
restauracelanterna1WEBSIZE
lanternawellness2WEBSIZE
jancensky3WEBSIZE
ladislavspacek2WEBSIZE