Barevná jarní inspirace

1Po zimních studených měsících se i móda opět probouzí k životu. To přináší nové impulsy i pro náš šatník. Tmavé odstíny nahrazují pestré barvy, volnější střihy měníme za vypasovanější a celkově se více otevíráme módnímu experimentování. Ať už se rádi oblékáte dle posledních trendů nebo spíše dáváte přednost ověřeným značkám a střihům, v outletovém centru Fashion Arena Prague Outlet ve Štěrboholích naleznete skutečné jarní skvosty. V široké nabídce nové jarní kolekce si vyberou jak dámy, pánové tak i ti nejmenší.

Asi pro vás nebude novinkou, že každý by měl mít v šatníku bílý a černý top. Proč? V jednobarevném oblečení se tož skrývá neuvěřitelná variabilita. Právě v jarních měsících, kdy se vrství více kusů oblečení na sebe, můžete pracovat s kontrastními barvami a zajímavými střihy. Například s jednoduchým kabátkem či halenkou můžete libovolně vykouzlit nespočet outfitů. Ať už je použijete v kombinaci s rozpustilým potištěným tričkem, se vzorovanou sukní nebo s kalhotami zvířecích vzorů, vždy uspějete. Pro pány platí stejná pravidla. Jednobarevnou košili lehce vynesete třeba ke kontrastním mokasínům či hravým plátěným teniskám slip-on nebo saku z výrazného materiálu. Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása. Najděte si tu svou ve Fashion Arena Prague Outlet.

Motivy květin rozhodně nejsou výsadou hippies éry, ale patří k módním prvkům, které se pravidelně vrací. Jediný přešlap, kterému je potřeba se vyhnout je kombinování jednoho květinového kousku s dalším podobného vzoru. V tomto případě by outfit mohl působit až kýčovitě. Zaměřte se vždy na jeden vzorovaný prvek a ten dolaďte dalšími jednobarevnými. 

18
17
16
15
14
13
11
12
10
9