Nastartujte den dávkou energie černého rybízu, bezu a açaí v příchuti Boost!

WaterdropczLahev-Waterdrop-Boost-550-ml-cena-560-Kc---image1Jsou dny, kdy není nic těžšího než vstát z postele a kdy je pondělí nejhorší nepřítel. Pro tyhle okamžiky je tu mikrodrink Waterdrop ve variantě Boost. Spojené síly černého rybízu, černého bezu a exotických plodů palmy açaí poskytnou tělu a mysli tolik potřebnou vzpruhu a pomohou vám pustit se s radostí do práce.

Malá kostka, která se snadno rozpustí ve vodě, obsahuje vitamíny C, B6 a B12, které přispívají k povzbuzení organismu. Na rozdíl od limonád však neobsahuje cukr, i přesto si ale zachovává skvělou chuť. Černý rybíz a černý bez jsou superpotraviny našich babiček. Silnou trojku doplňuje açaí z deštných pralesů v Amazonii. Lahodnou chuť oscilující mezi malinami a borůvkami provází síla tradiční jihoamerické superpotraviny. Açaí je známá pro své silné antioxidační účinky, které propůjčila příchuti Boost.

Mikrodrink stačí jednoduše rozpustit ve vodě. Rychlý, zdravý a skvělý nápoj poskytující hydrataci je na světě během několika vteřin. Podpořit však můžete nejen svůj organismus, ale i přírodu. Stačí dát sbohem plastovým lahvím a vybrat si jednu z designových lahví z borosilikátového skla s bambusovým víčkem, díky kterému z lahve neunikne ani kapka. Samotný Waterdrop je balený do jednoduše recyklovatelného materiálu. Jednotlivé varianty můžete ochutnat díky speciálnímu Empowerment Boxu, v němž je k dispozici 48 kapslí. To však není jeho jediná zajímavost. Obal boxu známý jako PaperFoam získal v Kalifornii cenu za Nejlepší udržitelný obal pro rok 2017.

Oživte vodu s některou z příchutí Waterdrop, vybírejte podle chuti a účinků, anebo rovnou sáhněte po energii jménem Boost.

WaterdropczLahev-Waterdrop-Boost-550-ml-cena-560-Kc-3
WaterdropczLahev-Waterdrop-Boost-550-ml-cena-560-Kc-2
WaterdropczLahev-Waterdrop-Boost-550-ml-cena-560-Kc-1
WaterdropczLahev-Waterdrop-Boost-550-ml-cena-560-Kc---image2
WaterdropczLahev-Waterdrop-Boost-550-ml-cena-560-Kc---image1
WaterdropczEmpowerment-box-4
WaterdropczEmpowerment-box-3
WaterdropczEmpowerment-box-2
WaterdropczEmpowerment-box-1
WaterdropczBoost-7