Good Clean Love: Přírodní lubrikační gely a afrodiziakální oleje proti zánětům a mykózám

Good-Clean-Love-Obnovujc-intimn-ubrousky-12-ks2Značka Good Clean Love představuje produkty pro sexuální potěšení a intimní zdraví té nejvyšší kvality. Soustředí se na prevenci proti narušení přirozeného poševního prostředí. V případě ženských intimních problémů pomáhá tělu vrátit se zpět do rovnováhy a zdravě prožívat sexuální život.

Trápí vás pocity sucha a nepříjemné záněty? Vyzkoušejte citlivé lubrikační gely Good Clean Love, které pomáhají léčit kvasinky, poševní záněty a obnovují vaginální mikroflóru. Gel pro intimní hygienu neobsahuje agresivní mýdlo ani chemickou konzervaci.

Značka je veganská, certifikovaná Oregon Tilth certifikátem, neobsahuje lepek, cukr, lubrikační gely se dají požívat a neobsahují olej. Good Clean Love patří mezi nejbezpečnější lubrikační a intimní mycí gely na trhu. Exkluzivně na český trh jej přiváží brandový e-shop Ladybio.

Good Clean Love: Lubrikační gel proti zánětům a mykózám Almost Naked
Vznik lubrikačního gelu je výsledkem nezávislého výzkumu. Cílem bylo vytvořit lubrikační gel, který dodá milování nový rozměr. Složení imituje přirozenou lubrikaci těla a navíc navrací přirozené pH vagíny. Vyrovnává slané prostředí a obsahuje prospěšnou kyselinu mléčnou. Řada žen netuší, že jejich pH je vyšší, než by měly mít. V důsledku bakterií, viróz, nemocí nebo nesprávně zvolenou intimní hygienou je jejich pH vyšší. Lubrikační gel GCL navrací přirozené pH.

  • Antialergenní
  • Vyrovnává pH na přirozené hodnoty 4–4,2
  • Předchází vzniku mykóz a zánětů
  • Lze používat při kvasinkových infekcích
  • Základem je aloe vera
  • Dlouhotrvající hydratace a lubrikace
  • Jemná chuť vanilky a citronu
  • 100% přírodní složení
  • Bez chemie, parabenů a umělých konzervantů 

Jemné a šetrné složení je vhodné i pro těhotné ženy a kojící matky. Nemá vliv na plodnost, takže se ho nemusíte vzdávat, ani když se o miminko snažíte. Maminkám po porodu umožňuje rychlý a bezpečný návrat do sexuálního života.

Good-Clean-Love-Olej-na-milovn-Karibsk-re-50-ml
Good-Clean-Love-Obnovujc-intimn-ubrousky-12-ks2
Good-Clean-Love-Lubrikan-gel-proti-zntm-a-mykozm-Tem-nah-120-ml
Good-Clean-Love-Obnovujc-intimn-myc-gel-236-ml-1