Grund Resort Golf&Ski v Mladých Bukách zahajuje první úplnou golfovou sezónu

Jamka číslo 16.Loni v srpnu otevřela rodina Grundových nové 18jamkové golfové hřiště. V září pak Jiří Grund slavnostně přestřihl pásku a otevřel čtyřhvězdičkový designový hotel, a tím zároveň celý nový Grund Resort Golf&Ski. A protože i v Krkonoších už je v nižších polohách sníh pryč, otevře se 16. 4. golfové hřiště Grund Resortu a začne tak první úplná letní sezóna na krásných fairwayích pod Černou horou. Grund Resort Golf Golf&Ski přichází s nabídkou výhodných členství, ale také zajímavých golfových a pobytových balíčků pro goflisty a jejich doprovod či pro úplné začátečníky, kterým bude k dispozici PGA trenér.

 

Klubovna pro členy.„Loňské tři měsíce provozu nové 18jamky a první půlrok fungování našeho hotelu nás ubezpečily, že jsme se vydali správným směrem," říká Jan Grund, šéf a spolumajitel Resortu. „Golfisté si nové hřiště velice pochvalovali, stejně tak návštěvníci našeho hotelu. Ten kromě zázemí pro golfisty nabízí také vyhledávanou restauraci, wellness zázemí a zajímavé designové vybavení, kterým se mohou pokochat nejenom fanoušci designu a umění."

Golfový Club Mladé Buky nabízí nejenom zajímavé celoživotní členství, ale také velmi výhodné roční členství. Za cenu 14 000 Kč mohou hráči kdykoliv zdarma na hřiště, mohou se účastnit turnajů, mohou čerpat slevy na partnerských hřištích, se slevou využívat golfového trenéra, ale zejména zvýhodněné ceny v hotelu Grund Resort Golf&Ski – a to nejen na ubytování, ale i ve wellness a restauraci.

Recepce hotelu.Grund Resort Golf&Ski je také vhodným místem pro začínající golfisty. Je možné si objednat trenéra či cvičitele a zároveň se ubytovat. Pro ty členy rodiny, kteří se golfu nechtějí věnovat, nabízí Resort spoustu dalších aktivit a nedalekých turistických cílů. Resort nabízí také zajímavou akci „Ubytujte se a hrejte zdarma", kdy mohou hosté hotelu využít vstupu na golfové hřiště zdarma.

Wellness v hotelu.Grund Resort Golf&Ski zároveň představuje zbrusu nové pobytové a golfové balíčky na jaro a léto. Golfisté a jejich doprovod mohou například využít balíčky Welcome golf!, Golf Unlimited, Golf Summer či Top Golf Week. Začátečníci pak mohou využít balíček „Chci se to naučit", kde mimo ubytování a wellness služeb hotelu dostanou 12 lekcí s PGA trenérem a mohou zároveň složit zkoušku golfové způsobilosti. Kompletní přehled balíčků najdete v příloze.