Hurá na výlet! Zabalte dětské nezbytnosti a vyrazte do světa

MimmoczPink-Linning---WONDER-BAG-dalmatin---prebalovaci-batoh-cena-2190-Kc-image-1Dobám, kdy děti sdílely zavazadla s rodiči, už naštěstí dávno odzvonilo. Důvod je jednoduchý. Díky široké a kvalitní nabídce je dnes opravdu snadné vybrat perfektní kufřík či batoh pro děti nebo praktickou a krásnou přebalovací tašku pro rodiče. Stačí si prostě zvolit některý z chytrých designů, který bude ladit s vaším stylem a bude stačit tempu vašich dětí. Místo hádek kvůli nepořádku v jednom obřím kufru se můžete zaměřit na to důležité - společně strávený čas na výletě.

Je z čeho vybírat! Cestovní kufr Penny Scallan s povrchem odolným proti vodě a poškrábání, dvěma kapsami, kolečky a vysouvací rukojetí udělá z každého dítěte světáckého cestovatele. Šmrnc dodává tomuto zavazadlu výrazný vzor hvězd, k dispozici jsou však i jiné hravé varianty. Sportovněji laděné dobrodruhy možná spíše zláká praktická cestovní taška Penny Scallan. Pevná ucha a odepínatelný a nastavitelný popruh se dobře drží, bavlněné plátno s důkladnou povrchovou úpravou zaručí to, že taška bez úhony přežije například ve stanu na dětském táboře.

Podle objemu oblečení a dalších nezbytností můžete mít od stejné značky též střední batoh s několika praktickými kapsami a nastavitelnými popruhy. Naprosto stylovou záležitostí jsou dětské messengery Penny Scallan. Délku popruhu můžete jednoduše nastavit, vnitřek lze snadno umýt a kromě přední kapsy se messenger může pochlubit robustními zipy a veselými vzory. Na všechny nezbytnosti se bude hodit též dětská taštička nebo peněženka Penny Scallan, kterou mohou děti kromě kapesného využít také třeba na gumičky a sponky do vlasů nebo samolepky. Ve stejných motivech mohou vaše děti ladit také s kloboučkem Penny Scallan nastavitelným podle obvodu hlavy a chránící před deštěm i sluncem.

Vybírat si můžete také z mnoha tvarů, potisků a barev lunchboxů Penny Scallan. Tyto kufříčky jsou tepelně izolované a k dostání jsou v několika velikostech. Ty největší lze využít i jako samostatné batůžky, jiné snadno vložíte do batohů Penny Scallan, některé můžete nosit jako úplně samostatné kufříky a ty úplně nejmenší taštičky se vejdou do větších lunchboxů nebo jiných zavazadel.

A co ti nejmenší, kteří jsou ještě na batohy malí? I tady naleznete mnoho elegantních řešení. Vyzkoušejte například praktickou přebalovací tašku ke kočárku PacaPod se systémem 3v1, kterou můžete nově nosit také jako batoh. Luxusní tašky a batohy KeriKit v sobě snoubí chytré řešení a styl, takže se bezvadně hodí třeba na procházky městem. Osobitá značka Pink Lining pracuje s funkčností, smyslem pro detail a hravou estetikou. Její tašky poznáte na první pohled podle křiklavě růžové podšívky.

MimmoczPink-Linning---WONDER-BAG-kolibrik---prebalovaci-batoh-cena-2190-Kc
MimmoczPink-Linning---WONDER-BAG-dalmatin---prebalovaci-batoh-vnitrek-cena-2190-Kc
MimmoczPink-Linning---WONDER-BAG-dalmatin---prebalovaci-batoh-cena-2190-Kc-image-1
MimmoczPink-Linning---THE-BEES-KNEES-kolibrik---prebalovaci-taska-cena-2490-Kc-image-1
MimmoczPink-Linning---THE-BEES-KNEES-kolibrik---prebalovaci-taska-cena-2490-Kc
MimmoczPink-Linning---THE-BEES-KNEES-dalmatin---prebalovaci-taska-cena-2490-Kc-image-2
MimmoczPink-Linning---THE-BEES-KNEES-dalmatin---prebalovaci-taska-cena-2490-Kc-image-1
MimmoczPenny-Scallan-DesignWet-pack---hvezdy-cena-590-Kc
MimmoczPenny-Scallan-Designskolni-lunchbox---790-Kc
MimmoczPenny-Scallan-Designkloboucek---hvezdy-490-Kc-