Kolekce Artesano Nature se vrací k přírodě i nekomplikovanosti stolování

LuxurytableczArtesano-Nature-Pizza-talir-890-Kc-Villeroy--Boch-melky-talir-590-Kc-hrnek-480-KcTři něžné pastelové barvy se snoubí v kolekci porcelánu Artesano Nature od značky Villeroy & Boch. Jemně zelené, levandulově fialové a subtilní béžové nádobí v uhlazeném designu se hodí na elegantní venkovský stůl, ale i jako základ pro hostiny plné čerstvých ingrediencí a lahodných chutí. Každý kousek je ručně zdobený a jeho vzhled je inspirovaný přírodou.

Usedněte k ranní kávě v jemném pastelově fialovém šálku a dopřejte si čerstvý chléb na nevtíravě malovaném talíři. Představte si hostinu, při níž servírujete rodinný recept z praktické mísy nebo z velkého pizza talíře. Chutě a vůně hrají prim, kolekce Artesano Nature podtrhuje to skutečně důležité. Obzvlášť lahodně pak rozehrává jednoduchou a důvtipnou středozemní kuchyni.

Ještě víc nádobí vynikne v kombinaci s přírodními prvky, například s dřevěným servírovacím podnosem. A pokud toužíte po hravé sestavě, můžete Artesano Nature namixovat s kolekcemi Artesano Original, Artesano Provencal Verdure nebo Artesano Provencal Lavendel. Všechny produkty si můžete prohlédnout na stránkách www.luxurytable.cz a v obchodním domě Kotva v Praze, kde prodejna Villeroy & Boch sídlí.

LuxurytableczArtesano-Nature-Vert-Melky-talir-Villeroy--Boch-cena-590-Kc
LuxurytableczArtesano-Nature-Vert-hrnek-Villeroy--Boch-cena-480-Kc
LuxurytableczArtesano-Nature-Pizza-talir-890-Kc-Villeroy--Boch-melky-talir-590-Kc-kavovy-salek-a-podsalek-650-Kc
LuxurytableczArtesano-Nature-Pizza-talir-890-Kc-Villeroy--Boch-melky-talir-590-Kc-hrnek-480-Kc
LuxurytableczArtesano-Nature-misticka-390-Kc-Villeroy--Boch-dezertni-talir-560-Kc
LuxurytableczArtesano-Nature-kavovy-salek-s-podsalkem-650-Kc-misticka-390-Kc-miska-535-Kc-dezertni-talir-560-Kc-Villeroy--Boch
LuxurytableczArtesano-Nature-hrnek-480-Kc-Villeroy--Boch-melky-talir-590-Kc-dezertni-talir-560-Kc
LuxurytableczArtesano-Nature-hrnek-480-Kc-misticka-390-Kc-Villeroy--Boch
LuxurytableczArtesano-Nature-Bleu-hluboky-talir-Villeroy--Boch-cena-590-Kc
LuxurytableczArtesano-Nature-Bleu-miska-na-omacky-Villeroy--Boch-cena-390-Kc