Loading color scheme

Nově v OliOla: Masáže na vlně aromaterapie. Regenerují tkáně, posilují ducha, aktivují smysly!

Luxusní salon OliOla Organic Beauty s novým rokem přichází s kompletní nabídkou uvolňujících, regeneračních a wellness masáží. Vzhledem k zaměření salonu si zde můžete užít masáže s 100% bio kosmetikou Inlight, ve které se spojuje síla s účinností a energií té nejčistší přírody, a s přírodní kosmetikou Pure Fiji vyráběnou z ingrediencí z divoké přírody, z rostlin bez umělého hnojení a zavlažování, vyrůstajících v jejich přirozeném ekosystému. Používány jsou francouzské bio certifikované esenciální oleje Florihana. Všechny produkty obsahují certifikované organické a fair-trade ingredience, jsou bez parabenů a petrochemie, netestované na zvířatech.

Nové masáže od ledna 2018 v OliOla:

 • Relaxační uvolňující masáž
  Relaxační masáž umožňuje tělu detoxikaci a následnou regeneraci. Odstraňuje únavu, ochablost, ztuhlost a bolestivost svalstva. Masáž prováděná prvotřídními kokosovými oleji uvolňuje napětí, prokrvení kůže a svalů, zlepšuje výživu tkání a odstraňuje bolest. Je vhodná pro všechna onemocnění pohybového aparátu, poúrazové stavy nebo při rekonvalescenci. Po masáži si vypijete šálek bylinkového čaje. Časová náročnost: 40 min. částečná masáž, 75 min celková masáž.
 • Breussova masáž
  Jemná energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře. Speciálními masérskými hmaty se uvolňují meziobratlové ploténky a nervy, které z páteře vycházejí do celého těla. Účinnosti masáže napomáhá třezalkový olej, který se během masírování do zad vpíjí a tím ploténky uvolňuje ještě lépe. Meziobratlové ploténky se touto masáží úspěšně regenerují. Doporučujeme společně s relaxační uvolňující masáží. Časová náročnost: 30 min.
 • Holistická masáž
  Vnímejte všemi smysly. Holistická masáž zahrnuje jedince jako celek. Její pohyby jsou pomalejší, uvážlivější a meditativnější. Holistická masáž uvolní zablokované energie a pročistí čakry – centra energií meridiány. Výsledkem je dokonalý meditativní prožitek a psychická vyrovnanost. Při ošetření se stimulují vybrané akupresurní body, pro posílení účinků se využívá litoterapie (léčba krystaly). Přínosem masáže je tlumení stresu a úzkosti, navození pocitu pohody, radosti a relaxace. Při masáži je používána 100% bio kosmetika Inlight zcela bez syntetických látek, nabitá čistotou a živou silou rostlinných ingrediencí. Zvláčňující olej a balzám vyživí pokožku do hloubky. Po masáži si vypijete šálek detoxikačního bylinkového čaje. Časová náročnost: 30 min. částečná masáž, 75 min. celková masáž.
 • Aromaterapeutická masáž
  Masáž s použitím silic a éterických olejů. Rostlinné silice patří mezi látky aromatické, které působí na organismus vjemem vůně a také biologickou aktivitou na různé orgány. Pracuje se s 100%  bio certifikovanými éterickými oleji Florihana získanými ze siličnatých rostlin a bylin parovodní destilací nebo lisováním. Éterické oleje jsou vybrány na míru každého klienta a jsou ředěné v kvalitním přírodním rostlinném oleji. Takto vytváří kompozici, která proniká všemi vrstvami kůže, pomáhá odstranit fyzické potíže, ale také podpoří psychickou rovnováhu. Aromaterapeutická masáž využívá znalosti akupresurních bodů a drah meridiánů z čínské medicíny. Při aroma masáži jste zvolna uvedeni do stavu hluboké relaxace, masáž dokáže zbavit únavy a napětí, redukovat stres. Po masáži si vypijete šálek bylinkového čaje. Časová náročnost: 60 min.
 • Rituál Matamanoa
  Fidžijská hloubková regenerační masáž celého těla horkými a studenými mořskými lasturami. Hydratace pokožky prvotřídními kokosovými oleji. Masáže horkými a studenými mořskými lasturami v sobě spojují léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické masáže. Důležitým prvkem celé terapie jsou nepřetržitě hřející mořské lastury a plynulý pohyb napodobující hru vln na mořském pobřeží. Po masáži si vypijete šálek čokolády s kokosovým mlékem. Časová náročnost: 90 min.
 • Kokosová vlna
  Celotělová relaxační masáž teplými kokosovými měšci. Celotělový zábal v másle a kokosové drti pomáhá zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici. Pomáhá při regeneraci sil a pozitivně ovlivňuje psychický stav organismu. Uvolnění svalů, prohřátí a výživa pokožky dělají z tohoto rituálu jednu z  nejvyhledávanějších masáží. Po masáži si vypijete šálek čokolády s kokosovým mlékem. Časová náročnost: 60 min.
 • Inlight péče pro hormonální rovnováhu ženy
  Jedinečná péče o chodidla a nohy pomáhá obnovit hydrataci pleti a očistit cévní systém, uvolní napětí a posílí uvědomění si sama sebe. Ideální pro všechny ženy v období hormonální nerovnováhy (nepravidelná menstruace, klimakterium apod.). Při ošetření se stimulují vybrané akupresurní body na chodidlech a nohou, pro posílení účinků se využívá litoterapie (léčba krystaly). Časová náročnost: 60 min.
 • Reflexní terapeutická masáž chodidel
  Na chodidle se nachází množství větších i menších nervových zakončení, které jsou propojeny s určitými orgány v těle. Cílenou tlakovou masáží lze zmírnit různé zdravotní problémy, např. s krční a bederní páteří, migrénu, astma, artrózu nebo alergii, i detoxikovat organismus. Pomocí reflexní masáže je odstraněn stres a napětí. Časová náročnost: 30 min.

{phocagallery view=category|categoryid=2370|limitstart=0|limitcount=0}