Loading color scheme

Gin Beefeater London Dry představuje nový design lahve

Jako jediná mezinárodní značka ginu se Beefeater destiluje výhradně v Londýně a při výrobě se dodržují stále tradiční postupy. Tento londýnský destilát má stoprocentně přírodní složení, připravuje se z obilného destilátu, čisté vody a devíti bylinných přísad, bez jakýchkoli přidaných cukrů nebo dochucovacích esencí. V ginu Beefeater London Dry se používá jalovec, koriandr a kořen anděliky, na slunci sušená kůra z pomerančů a citronů z jižního Španělska a další přísady podle tajného receptu. Je to gin s nádechem velkého impulzivního města, vyrobený s láskou, citem a hrdostí.

Vychutnejte si ho v legendární kombinaci Gin a Tonic. B&T, tedy Beefeater & Tonic, je osvěžující drink, který získáte jednoduchým smícháním ginu Beefeater London Dry a toniku, které na závěr dozdobíte plátkem citronu.

B&T
4 cl Beefeater Dry
Tonic dle volby
Plátek citronu

Do sklenice plné ledu, nalijte 4 cl Beefeater London Dry, dolijte tonikem a dozdobte plátkem citronu.

Nový design lahve

Nový vzhled lahve představuje příběh Londýna zevnitř i zvnějšku s klasickým proslulým ginem Beefeater London Dry uvnitř a charakteristickými dominantami města viditelnými zvenku. Nový design balení dosahuje efektní hloubky obrazu prostřednictvím pohledu na Londýn z ptačí perspektivy, nakresleného červeně – tradiční barvou Beefeateru. Takto pojatá zadní strana lahve vytváří pozadí pro postavu Beefeatera, strážce Tower Bridge, a logo na přední straně. Stylizovaná mapa Londýna zachycuje bohatou mozaiku hlavního města z vyhlídky na mostě Tower Bridge s dalšími typickými orientačními body, které přitahují pozornost na pozadí lahve.


„Lahev ukazuje měnící se tvář Londýna a skvěle odráží směs tradice a dynamiky, jež jsou patrné jak v Londýně, tak u značky Beefeater. Gin Beefeater London Dry zůstává stejný od té doby, co jeho zakladatel James Burrough v 19. století vytvořil původní recept. Jedná se o nejoceňovanější gin na světě, není tedy důvod měnit jeho skvělou recepturu měnit,“ říká Michaela Michalová, brand manager značky Beefeater pro Českou republiku.

Beefeater London Dry 0,7 l v novém designu zakoupíte za doporučenou cenu 429 Kč.