Loading color scheme

Ovocné a zelené aromatizované čaje provoní váš den!

Ochucené a aromatizované zelené čaje se těší velké oblibě u milovníků čaje na celém světě. V nabídce obchodů a e-shopu Oxalis najdou zákazníci například pravý zelený čaj Sencha s příchutí Granátové jablko, jež obsahuje květiny granátového jablka a vousatku citrónovou, 70 gramů za 74 Kč, aromatizovaný čaj Sencha s názvem Acai - Goji s obsahem brusinek, rozinek, bezinek, plodů Goji, aromatem acai, růží, vřesu, malin a borůvek, 80 Kč za 70 gramů, anebo Acerola – citrón, který nabízí pravý zelený čaj Sencha v kombinaci s jablky, pravým bílým čajem Shou Mei, ibiškem, višněmi, citrónovou kůrou a aromatem aceroly, to vše za cenu 83 Kč za 70 gramů.

Ačkoliv ovocné čaje nejsou v pravém slova smyslu skutečnými čaji, neboť se nevyrábějí z čajovníku, našli si pro svou neodolatelnou chuť pevné místo v mnoha domácnostech. V západním světě jsou nejvíce konzumovanými čaji hned po čajích černých. Navíc jsou perfektní také pro výrobu ledových čajů, které osvěží kdykoli je třeba! Z nabídky ovocných čajů Oxalis doporučujeme například čaj Borůvka - ostružina s jablky, šípkem, rozinkami, pomerančovou kůrou, ostružinami, ostružiníkem, borůvkami a chrpou, cena je 83 Kč za 80 gramů, Jahodový polibek, který obsahuje jablka, meruňky, šípek, červenou řepu, poupata růží, jahody, vanilku, sléz, cena 77 Kč za 80 gramů, anebo Jablko v županu s jablky, ananasem, papájou, červenou řepou, skořicí a chrpou za cenu 74 Kč za 80 gramů.

Zelené aromatizované a ovocné čaje prodává OXALIS, největší tuzemský a přední evropský výrobce a distributor sypaného čaje a plantážní kávy. Oxalis – to nejlepší z čaje a kávy.

{phocagallery view=category|categoryid=1617|limitstart=0|limitcount=0}