Loading color scheme

Exkluzivní kolekce doplňků PUMA ® v designovém studiu 3DH

Praha, Česká republika, 11. května 2009 – PUMA navázala počínaje květnem spolupráci s designovým studiem 3DH. Ve značkovém showroomu 3DH na Rohanském nábřeží v Praze-Karlíně bude sportlifestylová značka prodávat kolekci luxusních doplňků Urban Mobility. Limitovaná edice zahrnuje stylové a designově neotřelé tašky, kabely a pásky navržené s ohledy na potřeby dnešního městského člověka. Nezaměnitelnými znaky kolekce jsou dřevěné prvky, které nejenže dodávají produktům vytříbený vzhled, ale mají i praktický účel. S páskem bez jakýchkoli kovových součástí je totiž například možné bez problémů projít bezpečnostními rámy na letišti. Ve studiu 3DH budou v prodeji i dva kusy exkluzivní edice Urban Mobility, tašky Reality Bag

No. 2.

Modrá kožená taška, kterou zdobí nepřehlédnutelný rudý pavouk černá vdova, je uměleckým skvostem určeným milovníkům umění a vášnivým sběratelům. Byla vytvořena při příležitosti výstavy 30 Americans pořádané v Miami Merou a Donem Rubellovými, zakladateli jedné z nejvýznamnějších světových sbírek současného umění Rubell Family Collection. PUMA je hlavním sponzorem výstavy a mezi zastoupenými obrazy nechybí díla takových velikánů soudobého umění, jako jsou Jean-Michel Basquiat, Hank Willis Thomas, Kara Walker nebo Kehinde Wiley. Jejich malby a skici zdobí praktické doplňky, které tvoří jedinečný obsah Reality Bag No. 2: zápisník, přívěšek na klíče, pouzdro na tužky nebo paměťový flashdisk. Celkový koncept je dílem švýcarského výtvarníka Johna Armledera, jenž se podílel i na předchozí tašce Reality Bag No.1. Tašky jsou v prodeji od poloviny dubna ve vybraných PUMA Black Store obchodech v New Yorku, Hong Kongu a Tokiu – a dva kusy právě nyní i v Praze ve studiu 3DH. 100 dolarů z jejich ceny bude věnováno na Nadaci soudobého umění - vzdělávacímu programu, který je nedílnou součástí dlouhodobého angažmá sbírky. Exkluzivitu tašek Reality bag No. 2 potvrzuje fakt, že jich bylo pro celý svět vyrobeno pouze 500.

 

Společnost 3DH Interiér založil v roce 1999 Radek Krčil a dodnes je rodinnou firmou. Patří k předním designovým studiím v České republice. Poskytuje služby náročným zákazníkům v oblasti zařízení a realizace interiérů. Studio prodává výrobky značek: Arper, Designers Guild, Emu, Edra, Figueras, Fritz Hansen, Magis,Patt, Plank, Playsam, Poliform, Sub-Zero, Tribú, Varenna, Wolf, Zanotta. A nově i Puma. Samostatné oddělení se zabývá realizací nadstandardních staveb a interiérů. Bytů a domů, ale i špičkových firemních interiérů, kaváren a obchodů. Více na www.3dh.cz.