Loading color scheme

Městská džungle Desigual

desigual-DESIGUALAFRICANDRESS05022020Foto-40780 Tropická krajina, tóny země a vintage dotek v nové udržitelné kolekci společnosti Desigual. Oslava přírody, barev, stylu a ženskosti. Desigual představuje kolekci inspirovanou safari. Skutečně městský design, který je stoprocentně jarní, nasáklý exotickou krajinou s nádechem neformálnosti.

Tencel – hvězda udržitelnosti
Tato malá kapsulová kolekce, která je zdobená květinovým vzorem, je vyrobena z TencelTM Lyocell, udržitelné látky. Je měkká na dotek, pohodlná a neuvěřitelně lichotivá. Její ekologické vlákna jsou vysoce prodyšné a příjemné na pokožce. Vlákno šetrné k životnímu prostředí je vyrobeno z dřevní celulózy nebo buničiny, je mimořádně univerzální s dotykem elasticity. Navíc absorbuje vlhkost lépe než bavlna při výborné flexibilitě.

Navrhla Claudia Ramírez
Claudia Ramírez chtěla vytvořit sérii návrhů, které by byly univerzální a vhodné pro každou příležitost a pro všechny ženy. Tato kapsulová kolekce obsahuje šaty, které představují utilitární styl.

Detaily, které jsou zážitkem
V kolekci nepřehlédnete například dlouhé, světlezelené košilové šaty vyrobené z udržitelných látek s dřevěnými knoflíky.