Loading color scheme

SVĚŘTE SVOU KRÁSU DO RUKOU PROFESIONÁLŮ NA KLINICE ESTETICKÉ MEDICÍNY MARKIN

V pražském centru estetické medicíny Markin Health & Beauty, vedené zkušenou lékařkou Halynou Markin, každá žena úspěšně a bez bolesti „vyléčí“ své letité komplexy. Tím nejčastějším jsou u žen ve zralém věku vrásky, které ubírají roky a úplně mění výraz obličeje. K zvrásnění pokožky však může dojít i na dalších částech těla – krku, dekoltu či pažích – a proto klinika mimo injekčních implantátů využívá i speciální metody, jako je mezoterapie, jehličkování či mezolifting. Tyto minimálně invazivní zákroky mají velmi dobrý, a především dlouhodobý efekt.

Dalším prováděným zákrokem je úprava rtů, jež jsou důležitým znakem ženského sex-appealu. Profesionální tým, vybavený těmi nejmodernějšími technologiemi, dokáže pomocí výplní z účinných látek vytvarovat krásně plné a výrazné rty dle vašich přání a potřeb. Stejně tak je možné zbavit se aplikací botulotoxinu nepříjemného pocení v oblasti obličeje, ale i podpaždí, třísel či jiných částí těla.

Najděte svého specialistu na krásu centrum Markin Health & Beauty spolupracuje s těmi nejlepšími v republice na estetickou a gynekologickou medínu jako je MUDr. Radek Poláček.