Loading color scheme

KAZOOstory - vytvoř si svůj vlastní příběh …

22_m Ikonek je opravdu hodně a tak není problém vytvořit si jedinečnou story, kterou můžete darovat jako originální dárek, ať už svým známým nebo business partnerům. Zajistit si dále můžete například i ceny pro vaši teambuildingovou akci nebo navrhnout firemní trička. Možností je opravdu mnoho a nikdo z týmu KAZOOstory se nebrání i Vašim dalším nápadům na ikonky nebo speciálním přáním.

 

01_m 04_m Textil je bavlněný s příměsí polyesteru nebo lycry pro lepší pružnost materiálu. Ceny se pohybují za trička v rozmezí od 416 Kč do 511 Kč, mikiny 683 Kč až 800 Kč a u křesílek začínají ceny od 1355 Kč za dětská. K hodnotě textilu se pak ještě připočítává cena za počet umístěných ikonek. Cena za jednu ikonu je 24 Kč.

V současné době je na výběr z více než 900 ikonek v 15 různých kategoriích. Pokud byste však přeci jen nenašli tu správnou ikonku, autoři se zaručují tím, že ji pro vás rádi vytvoří. Na stránkách naleznete i nápovědu, ve které se dozvíte jak se na stránkách orientovat a vytvořit si svůj příběh. Její součástí je doprovodné video. Na hlavní stránce naleznete pro inspiraci několik příběhů, které se již objevily na tričkách.

 

Soutěžte s námi o nejlepší novinářskou KAZOOstory!

Vyzkoušejte si KAZOOstory na vlastní kůži - http://press.kazoostory.cz/kazoocard.html a vytvořte si váš vlastní příběh. Doplňte jej o vtipný text, pošlete na mail krystof@gsma.cz a jste ve hře! Výherce s nejlepším příběhem oceníme tričkem a potiskem dle vlastního výběru. O nejlepší příběhy se s Vámi samozřejmě podělíme.


O projektu KAZOOstory

Nápad vznikl před několika lety v jednom londýnském baru, ve velmi příjemné atmosféře lehkého alkoholového opojení. Prvotní myšlenkou bylo vytvořit restauraci nebo bar, ve které by zákazník ochutnával a kombinoval různé typy jídel, které by si podle nálady a chuti vybíral na vláčku s vagónky, který by kroužil okolo velkého baru. Z této myšlenky nakonec vyšel projekt KAZOOstory, který je založen na stejném principu. Umožňuje výběr z velkého množství a kombinovat dle chuti. Výsledkem je příběh, který vyjadřuje jedinečnost a může sloužit jako skvělý dárek. Vytvořit si jej může každý bez ohledu na věk či grafickou zdatnost. KAZOOstory je o životě kolem nás, lidech, lásce, partě, sportech, hudbě, práci, koníčcích, zvířatech .

Začněte tvořit svůj příběh na stránkách www.kazoostory.cz .