Loading color scheme

SALON PETRA MĚCHUROVÁ PORADÍ KAŽDÉ NEVĚSTĚ!

Svatební ateliér je komplexní službou, která zahrnuje poradenství i praktickou přípravu na svatbu.

Klientka získá zpracované informace na co by neměla před svatbou zapomenout, poté v rámci konzultace probere s odborníky své představy a jaký styl účesu, líčení a šatů je pro ni nejvhodnější. Následuje zkouška a připomenutí co je kdy potřeba zařídit. Celý proces pak vyvrcholí svatebním dnem, kdy se nevěsta nemusí strachovat o své vlasy, líčení a šaty a může si plnými doušky užívat péči profesionálů.

V týmu profesionálů se klientky mohou těšit kromě kadeřníků Salonu Petra Měchurová také na vizážistky, které se Salonem Petra Měchurová pravidelně spolupracují a patří mezi nejvyhledávanější vizážistky u nás. Ty díky svým zkušenostem vytvoří nevěstě dokonalý make-up pro svatební den. Dále se klientky mohou těšit také na osobní poradenství při výběru svatebních šatů špičkových profesionálů v oblasti módy z projektu FashionCoach. Nevěsta tak dostane možnost přehledu a výběru z nejlepších půjčoven, obchodů i návrhářů. Spolupráce všech těchto odborníků pod jednou střechou zaručuje nevěstě dokonale sladěný výsledek.

Službu lze zakoupit jako celý balíček nebo i jen její jednotlivé části. Mimo Svatební ateliéry poskytuje Salon Petra Měchurová i tzv. Ateliéry stylu.

Co to je Ateliér stylu?

Projekt „Ateliéry stylu" nabízí kompletní poradenství jak zdokonalit svůj vzhled doslova od hlavy až k patě. Ráno stojíte před skříní, prohrabujete se oblečením sem a tam a zoufale se snažíte vymyslet co na sebe. Další problém nastává před zrcadlem. Make-up je rutinnou ovšem bez výsledku, který byste rádi docílili a o vlasech ani nemluvě. Takové ráno je pro mnohé každodenním chlebem. Už ale nemusí. Salon Petra Měchurová Vám v tomto ohledu podá pomocnou ruku v rámci servisu v tzv. „Ateliérech stylu" a nabídne Vám skrze něj ty nejlepší profesionály a odborníky. Služby "Ateliéry stylu" je možné využít jako jednotlivec, ale také je vhodný i pro firmy. Nejde jen o poradenství, ale především o ucelný vzdělávací komplex, který na základě individuálních potřeb klienta naučí, jak se má vyznat v nových trendech, jak o sebe pečovat a především jak tyto rady a tipy v praxi využívat. Služba zahrnuje péči o vlasy, make-up a poradenství v oblasti oblékání. Službu lze opět zakoupit jako balíček nebo i jen její jednotlivé části.

{phocagallery view=category|categoryid=990|limitstart=0|limitcount=0}