Loading color scheme

Flamingopark Décor and Gift Christmas 2012

Nová kolekce netradičních předmětů, které tým Flamingoparku připravilo právě na vánoční období, doslova září nabídkou rozmanitých světýlek, svícnů a zvonkoher. Světélka jsou vhodná k dekorování nábytku, lemování zrcadel nebo ke zdobení vánočního stromečku. K jejich výrobě se používají impregnované přírodní lístky, které jsou tvarované do jemných květů. K oživení řetězu stačí rozprašovačem nanést malé množstvé vody. Navlhčené květy se jakoby mávnutím kouzelného proutku rozvinou do krásy.

K Vánocům neodmyslitelně patří také hřejivé světlo svíček. Pořiďte si pro ně výrazný svícen Temptation, který je ručně vyroben z palmových listů. Vnitřní prostor je vykládán pravými zlatými plátky, které pocházejí z dílen budhistických chrámů. Svícen je vhodný jak pro stolování, tak k zavěšení na zeď nebo do volného prostoru. Pro minimalisty jsou v nabídce svícny z bílého či černého akrylátu. Vtipné, ručně vyřezávané postavičky jednou nesou svíčku na ramenou, jindy si zase svíčkou zahřívají své promrzlé ruce.

V nové kolekci najdete také různé hodiny, vtipné nástěnné věšáky ve tvaru krokodýla, mořských vln nebo ptáčků na větvi. Pro dámy jsou určené praktické držáky na šperky ve tvaru stromů. Přidejte k nim ručně vyřezávané autorské šperky z repertoáru Flamingoparku a máte originální dárek k Vánocům.

Pokud chcete své blízké a kamarády potěšit malou drobností, doporučujeme Vám nejroztodivnější přívěšky, záložky do knížky a jiné hravé předměty. Nabídka je opravdu pestrá a bohatá, stačí si jen vybrat.

{phocagallery view=category|categoryid=865|limitstart=0|limitcount=0}