Loading color scheme

Novinka OmegaPrim: Unikátní kombinace tří účinných látek pro prevenci srdečně-cévních onemocnění

Ateroskleróza je daní, kterou si naše tělo vybírá za nadbytek jídla, každodenní stres, pohodlí bez aktivního pohybu, kouření a celkově nezdravý životní styl. Cestu, jak některá zdravotní rizika eliminovat, nabízejí doplňky stravy. Přestože nemohou plnohodnotně nahradit zdravý způsob života, současné výzkumy potvrzují, že určité látky působí na srdce velmi prospěšně. Patří mezi ně zejména Omega-3 nenasycené mastné kyseliny. Extra silnou kombinaci Omega-3, Koenzymu Q10 a Selenu pro optimální kardiovaskulární zdraví nabízí nový doplněk stravy OmegaPrim.

{phocagallery view=category|categoryid=840|imageid=2433|float=right}OmegaPrim je přípravek složený ze 3 esenciálních složek zajišťujících ochranu srdce a kardiovaskulárního systému. Obsahuje rybí olej, který je bohatý na Omega-3 nenasycené mastné kyseliny – kyselinu eikosapentaenovou (EPA) a kyselinu dokosahexaenovou (DHA). EPA a DHA preventivně působí proti koronárním onemocněním, srdečnímu infarktu a mozkové příhodě předcházením vzniku sraženin. Další složka Koenzym Q10 je látka, která se přirozeně vyskytuje v těle, a jejíž tvorba se s věkem snižuje. Koenzym Q10 je zejména vhodný pro posílení funkce myokardu (srdečního svalu), tím že zvyšuje produkci energie, zlepšuje kontrakce srdečního svalu, a zajišťuje antioxidační aktivitu, obzvláště prevenci oxidace LDL (tzv. špatný cholesterol). Selen je velmi silný antioxidant, který chrání buňky před poškozením volnými radikály.

Novinka společnosti Walmark, vytvořená na základě doporučení předních odborníků zabývajících se kardiovaskulárním zdravím, je unikátní kombinací hned tří účinných látek. Konečně tak není třeba kupovat zvlášť doplňky stravy obsahující Omega-3, Koenzym Q10 a selen. OmegaPrim přináší 3 přípravky v jednom a šetří tak kapsu zákazníka. Po doplňku stravy OmegaPrim by měli sáhnout především lidé nad pětatřicet let, lidé, kteří z nejrůznějších důvodů potřebují pečovat o své srdce a cévy, lidé s nadváhou, s nedostatkem pohybu, lidé, kteří neradi konzumují mořské plody, ženy v menopauze nebo užívající hormonální antikoncepci, lidé s náročným zaměstnáním, pracující pod tlakem a ve stresu. Stačí užívat jednu tobolku denně pro základní péči a dvě tobolky denně pro intenzivní péči.