Loading color scheme

Svatý Martin přinese nadílku pro lyžaře na Dolní Moravě

V novém e-shopu najdete hned dva typy permanentek pro děti a dospělé – celosezónní a celosezónní s večerním lyžováním, které Dolní Morava nyní nově zavádí. Při nákupu sezónního skipasu získáváte večerní lyžování na celou sezónu za pouhých 1000 Kč. Ke zvýhodněnému nákupu letos není podmínkou vlastnictví Resort Card. Stačí se pouze registrovat online a v e-shopu pořídit výměnný lístek, který na pokladně u sjezdovky jednoduše proměníte na kartu Resort Card.

A co pak? Stačí už jen vyrazit vstříc zážitkům, kterých na Dolní Moravě čeká víc než dost. K 8 sjezdovkám o délce více než 10 kilometrů či oblíbených snow trails se letos přidaly zajímavé novinky. Tou nejočekávanější je večerní lyžování na rozzářené sjezdovce Kamila. Večerní zážitky navíc doplní sjíždění trati na sportovních sáňkách, adrenalin na bobové dráze U Slona a páteční výšlapy na sněžnicích a skialpech pod vedením zkušeného horského průvodce. Kromě toho si lyžaři letos nově užijí čtyři mamutí sjezdy. Čeká vás tak i více než tři kilometry dlouhý nepřerušovaný zážitek z jízdy. Nezávislost na rozmarech počasí zajistí nová zasněžovací technika, do níž letos Dolní Morava opět investovala.

Pro milovníky ledového svištění dolů jsou tu též mrazivé projížďky na Mamutí horské dráze. Klidnější, ale neméně úchvatný požitek nabízí výstup na Stezku v oblacích zahalenou do ledového hávu. Zážitky jako je první stopa pro ranní ptáčata na sjezdovkách nebo jízda rolbou už jsou jen třešničkou na ledovém dortu.