Loading color scheme

Pravý zážitek z příchutí…

Řada Lindt Excellence Vám nabízí ten pravý zážitek nejen z opravdové čokolády, ale i několika příchutí, které jsou neobyčejně lahodné a Vaše chuťové buňky jen tak neomrzí. Následujte svou vášeň pro čokoládu a ochutnejte výrazné a zároveň harmonické čokolády z řady Lindt Excellence.

Těšit se můžete na čokolády s vysokým procentem obsahu kakaa a čokolády s různými příchutěmi.

EXCELLENCE 70 % COCOA je vyvážená tmavá čokoláda s delikátní vůní a lahodnou chutí. Má silnou, ale ne příliš intenzivní kakaovou chuť s jemnými ovocnými a květinovými podtóny a lehkým dotekem přírodní vanilky.

Pokud preferujete intenzivní tmavou čokoládu vysoké kvality se silným aroma a plnou kakaovou chutí, ochutnejte EXCELLENCE 85 % COCOA. Tato čokoláda je perfektně vyvážená – ani příliš hořká, ani přehnaně silná. V kakaovém aroma lze postřehnout vůni kouře a pražených ořechů, s náznakem lékořice a teplé kůže.

Delikátní kousky pomerančů spolu s křupavými praženými mandlovými lupínky naleznete v intenzivní tmavé čokoládě EXCELLENCE INTENSE ORANGE . Sladká kakaová chuť ladí s pomerančovými a citrusovými tóny a rozhodně ve Vás zanechá nezapomenutelný chuťový dojem.

EXCELLENCE A TOUCH OF SEA SALT představuje jedinečný a rafinovaný chuťový zážitek od Mistrů čokolády Lindt. Vychutnejte si kombinaci nejjemnější tmavé čokolády Lindt zušlechtěnou dotekem ručně sbírané mořské soli – Fleur de Sel.

Hledáte-li osvěžujíci chuťový zážitek, vyzkoušejte EXCELLENCE STRAWBERRY INTENSE .Šťavnaté kousky čerstvých jahod zahalené v sametové tmavé čokoládě se Vám budou dlouho rozplývat na jazyku.

Odhalte EXCELLENCE COCONUT INTENSE, vyváženou kombinaci nejjemnější tmavé čokolády Lindt zušlechtěnou kousky křupavého kokosu. Jde o neopakovatelný zážitek vonící exotikou.

Objevte EXCELLENCE CHILLI– jedinečný a rafinovaný chuťový zážitek od Mistrů čokolády Lindt. Tato harmonická kombinace nejjemnější aromatické tmavé čokolády Lindt s vyváženou ostrostí prémiových červených čili papriček Vás přinutí toužit po další.