Hloubkově hydratační BIO balzám Inlight oceněn Green Beauty Awards 2017 Boduje mimořádnou účinností proti ochablosti pleti, vráskám i jizvám!

Vytvořil Administrator
uveřejněno v sekci Pro každý den
Zobrazeno: 35

Hloubkově hydratační BIO balzám Inlight byl vytvořen pro intenzivní obnovu pleti a jejích fyziologických funkcí. Díky obsahu bambuckého másla a makadamového oleje je bohatý na antioxidanty ve formě vitaminů A a E a esenciální mastné kyseliny. Pupalkový, šípkový a mrkvový olej pleť skvěle hydratují. Měsíček lékařský, jitrocel a pupečník asijský pleti dodávají elasticitu. Výsledkem je téměř okamžitě hedvábně jemná a pružná pleť působící velmi mladistvě. Koncentrovaný bezvodý balzám je účinný také jako prevence, při péči o vrásky, strie a dokonce i jizvy po operaci.

Číst více

Módní vizážisté radí: tuto zimu se oblečte do kostek, puntíků a zvířecích motivů

Vytvořil Administrator
uveřejněno v sekci Lifestyle
Zobrazeno: 36

Ve znamení stříbrných materiálů, folklórních motivů, hippie trendů a nesmrtelné kostky, ale také puntíků a zvířecích motivů se nesou módní trendy pro nadcházející zimu a jaro. Návrháři a módní stylisté kladou hlavní důraz na vrstvení, které je nejen módní, ale také praktické.

Číst více

Kadeřníkem roku 2017 se stal Igor Sedlák!

Vytvořil Administrator
uveřejněno v sekci Lifestyle
Zobrazeno: 54

V pražském Foru Karlín proběhlo v sobotu 11. listopadu 2017 slavnostní vyhlášení výsledků nezávislé kadeřnické soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards, která již patnáctým rokem probíhá za podpory Schwarzkopf Professional, divize profesionální vlasové kosmetiky společnosti Henkel. Zájem o letošní soutěž ze strany salonů byl nad očekávání. Do soutěže se přihlásilo více kadeřníků s větším počtem kolekcí než v minulém roce! Titul Kadeřník roku 2017 (Hairdresser of the Year) a pomyslného kadeřnického Oscara pro rok 2017 nakonec získal Igor Sedlák ze salonu Igor Sedlák v Prešově. Po třech letech vlády českých kadeřníků tak putuje titul Kadeřník roku na Slovensko.

Číst více