Rolex představuje nové modely ikonických hodinek Oyster Perpetual Datejust Rolesor

DATEJUST_II_ROLESOR_1_mDATEJUST_II_ROLESOR_2_mHodinky Oyster Perpetual Datejust Rolesor, které byly vytvořeny před šedesáti lety, patří mezi nejrespektovanější a velmi snadno rozpoznatelné hodinky. Odolávají rozmarům módy a od svého vzniku si uchovávají moderní vzhled. Nové modely Datejust II Rolesor pro muže a Datejust Rolesor 36 mm pro ženy s lunetou posázenou diamanty jsou toho důkazem.

 

 

 

 

DATEJUST_ROLESOR_36_MM_2_copy_II_mHodinky Oyster Perpetual Datejust Rolesor, jejichž design prošel postupem času lehkými úpravami, jsou ztělesněním nadčasového luxusu. Díky nejnovějším hodinářským inovacím splňují ty nejnáročnější technologické požadavky. Tento mistrovský kus současného hodinářství vychází z bohatého odkazu značky Rolex. Zrodil se z hodinek Oyster, prvních náramkových hodinek odolných vůči vodě a prachu, jež byly navrženy a vyrobeny firmou Rolex v roce 1926. Jeho strojek je poháněn samonatahovacím mechanizmem s volným rotorem, který byl vytvořen již v roce 1931.

Oyster Perpetual Datejust Rolesor jsou charakteristickými hodinkami značky Rolex. Přesné, vodotěsné, s automatickým natahováním. Tento certifikovaný chronometr s datumovkou je vyroben z nejlepších materiálů a sestaven s největší péčí.

 

Nové modely Datejust II Rolesor pro muže a Datejust Rolesor 36 mm pro ženy budou v prodeji od července 2009 v exkluzivním hodinářství Carollinum v Pařížské ulici 11.