Emporio Armani Holiday od Klenot Aurum

Klenoty Aurum přináší novou kolekci hodinek Emporio Armani Fall/Holiday 2015. Inovativní design je v ní umně propleten s "novou interpretací zavedených stylů," které značce pomohly ke slávě. Neodmyslitelným designem jsou tak například klasické dámské hodinky se čtverhranným ciferníkem a kovovým náramkem, které jsou samy o sobě ikonou.

 

A protože Armani letos vsadil na zdrženlivý design a jemnost, kolekce si uchovala svůj elegantní vzhled. Dalším znakem letoška je zlatá, pouzdro stejně jako náramek jsou tak z kombinace leštěného a broušeného zlata.

Emporio Armani je řadou, kterou světoznámý návrhář uvedl v roce 1981 a je zaměřena na mladé. Odtud pramení i jméno - Emporium, které má evokovat "demokratickou" módu. Dnes je značka s orlem v logu samostatnou linií, která kopíruje hlavní značku, má však samostatného ducha. Jeho znaky jsou ležérní styl a vysoká estetika zpracovávaná živým, městským jazykem. Tak Emporio Armani vždy reaguje na současné potřeby mladého stylu. Doplňky v podobě šperků a hodinek Emporio Armani Vám přinášejí Klenoty Aurum.