Donna Karan pyramidky, dekorace geometrií v Klenotech Aurum

Zásadním poznávacím znakem letošní kolekce DKNY je ozdobení jedním z nejdokonalejších geometrických tvarů – pyramidkami. Ty zdobí kulaté ciferníky klasického modelu Chambers, který je ztělesněním ženství, ale dominuje i na náramku tenkého řemínku v bangle stylu u modelu Beekman, u zdobení krystaly dalo letos DKNY na čtvercový půdorys. Nejpovedenější kreací je ale bezesporu model Beekman, pojmenovaný po Beekman Place na východní části Manhattanu, kde jsou na sebe namačkané domečky. A právě tak má prý model vypadat. A stejně jako je okolí Beekman nenápadné a prostorově skromné, mají hodinky doplnit jakýkoli váš další šperk. K dostání je navíc v nejrůznějších kovových variantách. Exkluzivně v Klenotech Aurum.

Značka, která se nebojí přiznat, že je zaměřena na ženy. Moderní, současné, schopné, ale stále ženy. Značka, jejíž design je inspirovaný New Yorkem. To je DKNY a její úchvatná řada hodinek, které přinášejí Klenoty Aurum.

DKNY nabízí energii a ducha New Yorku: je mezinárodní, eklektická, zábavná, rychlá, ale přitom skutečná. DKNY řeší životní potřeby lidí z masa a kostí. Může se nosit do práce, o víkendu, na cvičení a vždy bude patřičná. S DKNY si můžete být jistí, ať už jste v jakékoli kůži.