Odvážná a rebelská! Taková je nová kolekce hodinek Diesel od Klenoty Aurum

Značka, která se nebude schovávat. Značka, která nenásleduje trendy, ale tvoří je. Sofistikovaný look a unikátní výraz – to je Diesel, který nikdy nezůstává stát. I hodinky této značky odrážejí sebevědomého, průrazného ducha značky. Velké, rozjívené, a zásadně nikoliv barevně nenápadné - design Diesel, k dostání u Klenoty Aurum, se nepodřizuje obvyklému trendu. Pokud je to jen trochu možné, vydává se vždy vlastní cestou.

Jinak tomu není ani u podzimní kolekce Timeframes, která podle slov tvůrců „nenechává kámen na kameni“. Naopak dokazuje, jak versatilní a odvážná tato značka je.

Flare

A když už mluvíme o kameni... Model Flare dostává nový kabát – ciferník má texturu drcených šutrů, zatímco korunka připomíná díly futuristických strojů, a náramek jeho pásy... Báječné jsou i barevné kombinace tohoto skvělého, a přitom úplně jednoduchého ‚sci-fi‘ designu. Duhová barva s paletou olejové skvrny je nakombinovaná s černou, černý ciferník je orámován pouzdrem z růžového zlata. Nerezová ocel, dělová bronz (gunmetal), textura rozdrceného kamene. Dámský Flare výhradně v Klenoty Aurum.