Hodinky Scuderia Ferrari nově na našem trhu

Firma, jejíž příběh začal roku 1947, kdy její první vůz 125 S vyjel z boxu číslo 4 v Maranellu. Historie značky poté urazila (doslova) dlouhou cestu, ale její směr byl stále stejný – vyrábět perfektní sportovní auta, které by v sobě kloubila to nejlepší z italského designu a umění výroby. Stejně tak řada hodinek Scuderia Ferrari Orologi, která odráží sportovního ducha i vzrušení z jízdy v kolekci pro muže i ženy. Pro ty, kteří si vždy volí nové a náročné cíle. Pro ty, pro něž je vášeň z nadšení a odhodlání základním pohonem života. V distingovaném stylu, který pohlcuje základní DNA soutěže, která hlásí: Mazej na dráhu!

Součástí kolekce, kterou nyní přináší Klenoty Aurum, jsou špičkové a technologické materiály jako jsou pouzdra z kompozitních materiálů a minerálních krystalů odolných proti poškrábání, automatické nebo quartzové mechaniky, a samozřejmě červené detaily, které jsou poznávacím znakem firmy - jejím nezměnitelným podpisem.

Úchvatné jsou Scuderia Ferrari Aerodinamico Chronograph Watch Red, jejíchž silikonový řemínek je inspirován reflektorem na autě F1. Pouzdro 46 mm je vyrobeno z TR90 termoplastu, který se stává tvárnějším při vyšších teplotách a se silikonovou lunetou s vyraženým logem. Závodní kůň na korunce. Hodinky je navíc možno pořídit v několika provedeních displeje. V prvé řadě jsou ale ve svém černočerveném provedení nekompromisně sportovní, nekompromisně stylové a podmanivě krásné. Koupíte exkluzivně v prodejnách Klenot Aurum.