Hravé přebalovací tašky Pink Lining překvapují chytrým řešením

MimmoczPink-Linning---YUMMY-MUMMY-kolibrik---prebalovaci-taska-cena-2690-Kc-imageTy nejlepší nápady často vznikají nečekaně a nenápadně. Podobně se začal psát také příběh značky Pink Lining. Charlotte Pearl nemohla v obchodech najít žádnou přebalovací tašku, která by byla praktická a zároveň by se jí líbila. A proto ji manžel Rufus vybídnul, ať si takovou sama navrhne. Dnes je Pink Lining jednou z nejoblíbenějších britských značek. Stojí za ní totiž praktické zkušenosti trojnásobné maminky, díky nimž se v produktech snoubí funkčnost, smysl pro detail, kvalitní materiály, moderní vzhled a také špetka humoru.

Tašky Pink Lining, které jsou k dostání v internetovém obchodě Mimmo.cz, jsou dostatečně veliké pro všechny potřeby pro miminko. Díky dokonale zorganizovanému prostoru však maximálně využívají každý centimetr, a tak nemusí být kabelka obrovská. Její velikost je prostě tak akorát. K dispozici jsou v několika radostných vzorech. Nejnovější vzory jsou inspirovány pejsky, konkrétně dalmatiny, a nejmenším ptáčkem kolibříkem. Zejména letním dnům pak bude slušet vzor modrých mašlí nebo soviček.

Typický detail? Křiklavě růžová podšívka, která přináší skrytý kousek luxusu. Je také však velmi praktická, usnadňuje totiž hledání drobností v kabelce. Každý kousek je samozřejmě vybavený mnoha kapsami, aby maminka okamžitě věděla, kam sáhnout. V taškách najdete dva termo obaly na lahvičku, dvě kapsy na plenky, přebalovací podložku, průhlednou taštičku na ubrousky, zrcátko, kapsičku na psací potřeby, karabinku na klíče a kapsičku na zip. Kabelky mají nastavitelný popruh, díky kterému jsou snadno uchytitelné ke kočárku.

MimmoczPink-Linning---YUMMY-MUMMY-sovy---prebalovaci-taska-cena-2690-Kc-image-1
MimmoczPink-Linning---YUMMY-MUMMY-modre-masle---prebalovaci-taska-cena-2690-Kc-image-1
MimmoczPink-Linning---YUMMY-MUMMY-sovy---prebalovaci-taska-cena-2690-Kc
MimmoczPink-Linning---YUMMY-MUMMY-kolibrik---prebalovaci-taska-cena-2690-Kc-image
MimmoczPink-Linning---YUMMY-MUMMY-kolibrik---prebalovaci-taska-cena-2690-Kc
MimmoczPink-Linning---YUMMY-MUMMY-dalmatin---prebalovaci-taska-vnitrek-cena-2690-Kc
MimmoczPink-Linning---YUMMY-MUMMY-dalmatin---prebalovaci-taska-cena-2690-Kc-image-3
MimmoczPink-Linning---YUMMY-MUMMY-dalmatin---prebalovaci-taska-cena-2690-Kc
MimmoczPink-Linning---YUMMY-MUMMY---prebalovaci-taska-cena-2690-Kc
MimmoczPink-Linning---WONDER-BAG-kolibrik---prebalovaci-batoh-cena-2190-Kc