Ideální doplněk (nejen) na zimu? Kabelky a pouzdra z hřejivého filcu

V poslední době je vidět snad všude. Dělají se z něj kabelky, pouzdra na elektroniku, šperky nebo třeba bytové dekorace. Plsť neboli filc se vyrábí nejčastěji z vláken ovčí vlny, je to materiál vysoce šetrný k životnímu prostředí a vyniká jedinečným vzhledem, který působí teple a měkce. A přesně to máme v zimě rádi!  Plsť prostě slaví velký comeback a rostoucí poptávku po výrobcích z tohoto krásného materiálu se rozhodla uspokojit také celá řada tvůrců z Fler.cz.

Plsť jakožto tradiční materiál elegantně propojuje s moderními střihy značka sojka letí. Její psaníčka i prostorné tašky se skvěle nosí na nákup, do práce i na večerní party.
Zn. sojka letí, cena od: 460 Kč

Při pohledu na kabelky značky BUBAK design je hned jasné, že plsť v tvůrcích vzbuzuje přímo erupce kreativity. Svědčí o tom různorodé variace střihů, rozličné barevné kombinace a hlavně pro tuto značku tak typické průřezy.
Zn. BUBAK design, cena od: 1360 Kč

Parádu můžete dělat ve škole i v kanceláři. Praktická plstěná pouzdra na psací potřeby (nebo kosmetické drobnosti) vyrábí značka MILIMETR. Ale jsou tak krásná, že je klidně můžete používat i jako psaníčko.
Zn. MILIMETR, cena od 169 Kč

Ať už se vám líbí plsť ve své přirozené kráse, nebo si rádi rozjasňujete dny veselými barvami, v obchůdku značky Rebeka Q si určitě vyberete svoji dokonalou kabelku. Kromě barev Rebeka Q svoje tašky a messengery ozvláštňuje třeba také aplikacemi z umělé plsti.
Zn.: Rebeka Q, cena: od 1665 Kč