Kožené kabelky Franco Arazzi na Czech Design Week 2015

Největší podzimní prodejní přehlídka domácího designu proběhne už za pár dní. Czech Design Week 2015 můžete navštívit od 9. do 15. listopadu v pozdně gotickém Domě U Minuty na Staroměstském náměstí. Organizátoři přehlídky chtějí představit kvalitní český design od těch nejtalentovanějších - studentů, studií, výrobců a jednotlivých designérů.

 

Můžete se zde seznámit také s nejnovější kolekcí minimalistických kožených kabelek Oliny Franco a Jitky Arazimové, které tvoří pod společnou značkou Franco Arazzi. V kolekci Geometris rozvíjejí autorky motivy základních geometrických tvarů v elementární černo–bílo–šedé barevnosti s akcenty červené. Vznikla tak kolekce s jasným grafickým výrazem. Návrhářky se nebojí ani použití hověziny se srstí, která texturou černobílých nepravidelných skvrn zjemňuje a dotváří strohé kompaktní tvary kabelek.

Ateliér Franco Arazzi už tradičně pracuje s formou kabelky, která není jen samostatným nezávislým doplňkem, ale dotváří a podtrhuje siluetu postavy. Originálním, hravým prvkem je variabilita, která vzniká překlápěním nebo otáčením. Kabelky tak během dne mohou měnit tvary, barvy podle potřeb a nálady nositelky.

Přijďte se podívat, možná si vyberete originální vánoční dárek pro vás či vaše blízké.