Nová kolekce LeSportsac Classic na podzim/zimu

Kolekce LeSportsac Classic - podzim/zima.Kolekce LeSportsac Classic - podzim/zima.Kultovní americká značka LeSportsac připravila pro všechny milovníky barevných a veselých doplňků novou kolekci tašek, batůžků, kosmetických taštiček a také třeba i obalů na notebooky v nových podzimních barvách a potiscích. Základní modelová řada Classic je svým výběrem skutečně široká: nechybějí malé dámské kabelky do ruky, „messenger bagy“ přes rameno, batohy pro studenty, kosmetické taštičky různých velikostí, peněženky, taštičky na doklady, obaly na notebooky v různých velikostech, tašky na notebooky, cestovní tašky nabízející prostor pro všechny nezbytnosti na dovolenou nebo variabilní taška, která se dá nosit i na zádech.

Kolekce LeSportsac Classic - podzim/zima.Nové modely z kolekce podzim/zima 2009/10 jsou veselé a barevné: nechybějí barvy jako tmavomodrá, růžová a hnědá v kombinaci s kytičkami, symboly, zvířaty nebo geometrickými vzory. Kolekce je v prodeji v síti Destroy (nejen Praha, ale i České Budějovice), Ragazza, Anna&Viktorie, HomeArt, v příbramské prodejně Textil Školoudová, Babywelt a nově také v obchodním domě MY v Praze na Národní třídě.

Další informace najdete na oficiálních stránkách www.lesportsac.com.

 

Tip:

kolekce-classic-podzim-zima-5-150pxKosmetická taštička 3-Zip Cosmetic: 12.70 x 17.78 cm, tři přihrádky v různých velikostech, vhodné na dekorativní kosmetiku, náplasti ad.; 510 Kč.

 

 

 

 

Kolekce LeSportsac Classic - podzim/zima.Peněženka na doklady a peníze Lily: 10.80 x 19.05 x 1.91 cm, uzavíratelná na zip, s uzavíratelnou přihrádkou na mince a přihrádkami na bankovky, doklady a platební karty; 1060 Kč