KLIMT LIMITOVANÁ EDICE 2018

V polovině března přichází do vybraných prodejen, a to včetně butiku v Praze, limitovaná edice šperků FREYWILLE, která vychází z díla Gustava Klimta. Do této výjimečné kolekce se vyplatí investovat. Ke každému kusu dostane zákazník certifikát s výrobním číslem, a tak je to skutečně jedinečná příležitost mít ve své sbírce něco neopakovatelné, co hodnotu neztratí, právě naopak…Teď nebo nikdy.

INSPIRACE

Přední rakouský umělec Gustav Klimt ( 1 8 6 2 - 1 9 1 8 ) b y l j e d e n z nejvýznamnějších představitelů secese i vůdčí osobností vídeňského modernismu. Připomínajíc si jeho život a dílo se designéři FREYWILLE rozhodli vytvořit velmi speciální a limitovanou kolekci, která je poctou tomuto umělci.

Palais Stoclet je vila v Bruselu, která je zapsána na seznamu světového dědictví Unesco a právě Gustav Klimt zdobil její interiér. Motivy jsou plné vitality a radosti. V kombinaci s 24-karátovým zlatem a patentovanou technologií smaltování z dílny FREYWILLE tak ožívají tyto vzácné vzory na náramcích, náhrdelnících i náušnicích.